Vakıfbank’tan ev sahiplerini mutlu edecek uygulama: “Kiram Güvende”

Vakıfbank; Türkiye'de bir ilk olan "Kiram Güvende" hizmetiyle kiracılar ile ev sahipleri arasında güven köprüleri kuruyor.

0

Müşterilerinin beklentilerine yönelik hizmetler ve çözümler sunan Vakıfbank, Türkiyede bir ilk olan yeni uygulaması “Kiram Güvende” ile kiracılara finansal destek sağlayarak ihtiyaç zamanında finansal destek sağlarken diğer yandan da ev sahiplerine kira tahsil garantisi imkânı veriyor.

Bu uygulama ile kira yatırma günü geldiğinde kiracının hesabında yeterli bakiye olmasa bile kredi limiti dahilinde Vakıfbank ev sahibinin hesabına otomatik olarak tam gününde ödeme yapıyor. Sistem; her iki tarafında hesabının Vakıfbank’ta olması ve kiracı ile ev sahibinin anlaşması halinde devreye giriyor. 12 ay boyunca TL üzerinden işleyen sistemden faydalanmak isteyen ve halihazırda Vakıfbank müşterisi olmayanlar bankanın herhangi bir şubesinden başvuru yapabilecek.

Yeni ev kiralayacak olanların işini kolaylaştıran “Kiram Güvende” sistemi ev sahiplerinin de kirayı alamama endişelerinin önüne geçiyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin