26 Haziran 2024 Çarşamba
Ana SayfaKonut ProjeleriVakıf GYO Tablo Adalar projesinde erken teslim sevinci..

Vakıf GYO Tablo Adalar projesinde erken teslim sevinci..

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Maltepe’de yer alan Tablo Adalar projesinde daire sahipleri beklenenden önce evlerini teslim almaya başladı.

Bahçe katından başlayan Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile öne çıkan Tablo Adalar projesinin Anahtar Teslim Töreni’nde konuşan Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan “2021 yılında inşaat faaliyetlerini başlattığımız Tablo Adalar projemizi, planlanan tarihten önce  teslim ederek sektörümüze örnek olmaya devam ediyoruz. Yaşamın başladığının müjdesini verdiğimiz tüm daire sahiplerine, yeni evlerinde huzur ve sağlıkla oturmalarını diliyorum.” dedi. Toplam 316 konutun yer aldığı Tablo Adalar projesinin satış oranının %90’a ulaştığını vurgulayan İncehasan, anahtar teslim töreninde yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

“VakıfBank tarafından Türkiye’nin ilk gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Vakıf GYO, İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç büyük şehre yayılmış seçkin projeleri ile sektörüne örnek olmaya ve değer katmaya devam ediyor. Şirketimiz şu anda toplam 675 bin metrekare inşaat alanı yönetiyor.  Tüm fonksiyonlarını en ince detaylarıyla ele aldığımız projelerimizi mümkün olan en iyi zamanlama ve yüksek müşteri memenuniyeti ile hayata geçirmeye odaklanıyoruz. 2023 yılı projelerimizde gözle görülür ilerlemeler kaydettiğimiz bir yıl oldu. Nisan ayında, İstanbul Finans Merkezi içerisinde yer alan ve daha şimdiden İstanbul’un sembol yapılarından biri haline gelen VakıfBank Kulelerinin teslimini gerçekleştirdik. Bugün, mimari tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyan ve Rönesans REC Uluslararası İnşaat’ın ana yükleniciliğini üstlendiği Tablo Adalar projemizi, müşterilerimize taahhüt ettiğimiz zamandan daha önce teslim ediyoruz.”

Vakıf GYO’nun Ankara’da yer alan Cubes Ankara projesinin inşaat faaliyetlerinde sona yaklaşıldığının ve önümüzdeki yıl Sancaktepe’deki yeni karma projeleri VSancaktepe Merkez projesinin satışa sunulacağının altını çizen Genel Müdür İncehasan “Gayrimenkul projelerimizde elde ettiğimiz bu başarıları sürdürülebilir hale getirmek istiyoruz. Bunun için kurumsal yönetim perfromans grafiğimizi de her geçen gün yükseltiyoruz. Geçtiğimiz hafta Türkiye Kalite Derneği (KalDer)  tarafından verilen ve iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen “Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü”nü kazandık. Kurumsal kalite yolculuğumuzda öncelikli hedefimiz değerlendirme süreci devam eden 2024 EFQM Avrupa Ödülü ve sonrasında Türkiye Süreklilik Ödülü’nü almak olacak.” açıklamasında bulundu.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI