TURYAP, Londra’da 2 temsilcilik açtı

0

Bu yıl kuruluşunun 34. yılını kutlayacak olan yurt dışında 8 ülkede, yurt içinde ise 40 şehirde 320 temsilciliğiyle gayrimenkul pazarlama faaliyetlerini sürdüren TURYAP pazarlama ağına İngiltere’nin başkenti Londra’da açtığı 2 temsilcilik daha ekledi.

TURYAP’ın ekim 2018’de Kıbrıs’ta gerçekleştirdiği ve temsilcilikleriyle beraber 33. kuruluş yılını kutladığı toplantıda TURYAP’ın Birleşik Krallık ülkelerinde master franchise atağının başlatacağı açıklanmıştı.

İngiltere’nin başkenti Londra’nın Bloomsbury ve Wood Green bölgelerinde açtığı temsilciliklerin açılış törenlerine Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın, TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, MÜSİAD Başkanı Mustafa Demir, Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI) CEO’su Yavuz Sökmen, Turkish Bank (UK) CEO’su Steven Bennett ve Genel Müdür Reşat Bilgin, TURYAP UK Master Franchise Yöneticisi Asım Ertürk, Atina temsilcisi Teodora Ilieva, UID Başkanı Erdal Yetimova ile birlikte ağırlıklı olarak İngiltere ve Türkiye’den gayrimenkul profesyonelleri katıldı.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin