Turyap 33. yaşını kutladı..

Gayrimenkul proje pazarlaması ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; İcra Kurulu Üyesi olarak Proje Pazarlama ve Satış Danışmanlığı verdiği Turyap Holding’in 33. Yıl etkinliklerine katılarak emlakdream.com için izlenimlerini kaleme alıp değerlendirdi.

0

TURYAP Demek…Türkiye Demek…

Turyap 33. Hizmet yılını Yurt içi ve yurt dışı temsilcilerin katılımı ile Kıbrıs Elexsus otelde Kongre ile geride bırakıyor. Emlak sektöründe 1985 yılından günümüze geçen 33 yıl imkânsızı başarmaktır.
 
Dünyadaşlarının Amerika’da ağırlıklı 1970’lerde emlak sektörüne adım attığı ralliye 80’lı Yılların Türkiye’sinden katılmak, 40 ilde 300’e yakın yurt içi 20’ye yakın yurt dışı temsilcisi 2000’e yakın danışman ile “gayrimenkul pazarlama ve satış“ gücü oluşturmak Türk Ticari hayatında Hizmet sektörü için tarihe düşülecek nottur.
 
Bir Türk hizmet markasının marka ihracatında“ Dünya Emlak markası hedefi farklı kıtalarda devam etmektedir.
 
Bu doğrultuda “Gayrimenkul Turizmi“ 2019 yılında Turyap önderliğinde uluslararası gelişmelere damga vurmaya hazırlanmaktadır.
Çeyrek asırdan fazla ekonomiye katkı sunan Şirketlerin parmakla gösterildiği ülkemizde, bu başarının arkasında Sn. Azmi Sarıbay ve yıllardan beri Türkiye’nin markası Turyap’a güven duyan Turyap temsilcileri, gayrimenkul aracılık hizmetlerinde Turyap’ı tercih edenler yer almaktadır.
 
Turyap’ı gayrimenkul sektöründe Temsicilik 2. El organizasyonu dışında farklılaştıran ve temsilcilerine güç katan en önemli etken Genel Müdürlük bünyesinde Kamu – Özel sektör ve bireylere sunduğu olanaklardır.
 
Bunlardan Bazıları;
 • Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Çözüm ve Arabuluculuk merkezleri
 • Kamu ve Özel sektör “konut – ticari – Sanayi“ projelerinde pazarlama
 • Takas – Müzayede teknikleri ile satış
 • Golfkent – Anlara proje geliştirme / yönetim /pazarlama ve satış
 
Nice yıllara Azmi’n zaferi, Dilerim Onur’la, Uğur’la Türkiye’nin hizmet marka değeri Türkiye ve Dünyayı kucaklamaya devam eder…
 
Bilge Özdemir
Marketing and Sales Solution Partner of Real Estate Projects & Construction Business 
  ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Lütfen isminizi girin