Trios 2023’ten geri alım garantisi!

Pulsar inşaat tarafından hayata geçirilen Trios 2023 ticari ve sanayi projesinden iş yeri satın alacaklara geri alım garantisi sunuluyor.

0

Satış ve kiralama yönetimi TURYAP tarafından yapılan ve Pulsar İnşaat tarafından İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımı tamamlanan TRİOS 2023 projesinden iş yeri satın alacaklara “sözleşmeden dönme hakkı” tanınacak.

Mevcut İş yerini büyütmek veya daha iyi bir alt yapıya sahip bir iş yerine taşınmak isteyen ancak günümüzün yüksek faiz, hareketli döviz kurları nedeniyle önünü göremediği için işyeri satın almakta tereddüt yaşayan firmalara, TRİOS 2023 projesinde önemli bir kolaylık sağlandı. Projeyi geliştiren Pulsar İnşaat, tüketicilere sağlanan “sözleşmeden dönme” benzeri bir hakkı, geliştirdiği TRİOS 2023 projesinde sanayicilere, lojistik firmalarına tanıyacak. Pulsar İnşaat, TRİOS 2023’ten işyeri satın alacak üretim, depo ve lojistik faaliyetine sahip ticari firmalara, eğer tapu devri yapılmamışsa, satın almış oldukları işyerlerine, satış sözleşmesi imza tarihinden sonraki bir yıllık süre için geri alım garantisi verecek.

TRİOS 2023’te geri alım garantisi nasıl uygulanacak?

Pulsar İnşaat’tan yapılan açıklamaya göre, TRİOS 2023’ten satın almış olduğu bir iş yerini bir yıllık bir süre içinde iade etmek isteyecek, sözleşmeden dönme hakkını kullanacak firmaya, iş yerini iade edeceği tarihe kadar yapmış olduğu toplam ödeme, sözleşme imza tarihinden sözleşmeden dönme hakkının kullanıldığı tarih aralığındaki TÜFE ve ÜFE oranlarının ortalamasıyla artırıldıktan sonra, aynı süreye tekabül eden kira bedeli 30 TL+KDV/metrekare/Ay ile iş yerinin brüt alanı üzerinden hesaplanıp, toplam iade tutarından düşülecek; bakiye kalıyorsa, sözleşme feshinden sonra 2 ay içinde söz konusu bakiye ödenecek, Pulsar İnşaat’ın alacağı kalıyorsa, iş yerini iade eden firmadan alacak tahsil edilecek.

Teslimler hemen yapılıyor

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde inşa edilen, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı bağlantısıyla avantajlı bir konumda yer alan projeden yatırım yapanlara iş yeri teslimleri hemen yapılıyor.

Tırların çatıya kadar çıkabildiği, metrekarede 2 ton hareketli yük taşıma kapasitesi bulunan, kat yüksekliklerinin 7 ve 8 metre olduğu TRİOS 2023’te brüt alan birim satış fiyatları KDV hariç 4.060 TL ile 8.650 TL arasında değişiyor. Satış ve kiralama yönetimi TURYAP tarafından sürdürülen projede iş yeri satın alacaklara, yüzde 20 peşinat sonrası ara ödemeli, 24-36 ay taksitli, satın alma opsiyonlu kiralama şeklinde değişik ödeme planı alternatifleri sunulan projede, brüt 413 metrekare tek bir bağımsız bölümden, yan yana bağımsız bölümlerin birleştirilmesiyle oluşturulacak brüt 5.000 metrekareye kadar büyütülebilecek iş yerleri mevcut.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin