TOKİ’den ocak ayında 4 yeni konut projesi

Toplu Konut İdaresi tarafından ocak ayında ihaleleri yapılacak 4 proje ile birlikte toplam 1437 konut inşa edilecek.

0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi yeni yılın ilk ayında 4 konut projesini ihaleye çıkartacak.

9 ocak 2019 çarşamba günü yılın ilk ihalesi ile Manisa’nın Gördes ilçesi Atatürk mahallesinde hayata geçirilecek 200 konutluk projeyi yapacak inşaat firması belli olacak. Projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 3 dükkan, 1 cami ve çevre düzenlemesi ile alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

10 ocak 2019 perşembe günü Kırklareli’nin Hamidiye mahallesinde inşa edilecek 535 konutluk proje ihaleye çıkacak. Proje inşaatını alacak olan firma çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmalarını da yapacak.

15 ocak 2019 salı günü Burdur’un merkez Bozkurt mahallesinde kentsel dönüşüm ve gelişim projesi kapsamında yaptırılacak 655 konutluk projenin ihalesi gerçekleştirilecek. Projede; konutlarla birlikte 41 ticari alan da bulunuyor. İhaleyi alacak firma alt yapı hazırlıklarını ve çevre düzenlemelerini de tamamlayacak.

Ocak ayının son konut projesi ihalesi 23 ocak 2019 çarşamba günü yapılacak. Bu ihale ile Batman’ın Hasankeyf ilçesinde 47 konutluk projeyi yapacak firma belli olacak. İhale kapsamında ayrıca 1 adet cami inşaatı, çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

Ocak 2019’da 3 adet millet bahçesi ihalesi de yapılacak

TOKİ; 14 ocak 2019 pazartesi günü Pendik’te, 17 ocak perşembe günü Batman’da ve 28 ocak pazartesi günü de Elazığ’da yapılacak 3 millet bahçesi yapım ihalelerini de yılın ilk ayında gerçekleştirmiş olacak.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin