TOKİ, borcunu erken kapatan arsa müşterilerine yüzde 10 indirim kampanyası başlattı..

0

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) borcunu erken kapatan ev ve iş yeri alıcılarına uyguladığı indirim kampanyasının bir benzerini farklı oranlar üzerinden kurumdan arsa alanlara da uyguluyor.

Arsa alıcıları için 12 Ekim – 27 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada peşin ödenen miktar üzerinden yüzde 10 indirim yapılacak. Kampanyadan geri ödeme taksitleri en geç 2020 yılı sonuna kadar başlamış olan arsa alıcıları yararlanabilecek. Taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan arsa alıcıları indirim kampanyasından yararlanamayacak. İndirim uygulaması kapsamındaki arsa alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla öncelikle borç kapatmanın yapıldığı aya ait taksit ödemelerini yapmış olması zorunluluğu bulunuyor.  Ayrıca geriye dönük taksit borcu bulunmaması gerekiyor.

Borcunu erkenden kapatarak kampanyadan faydalanmak isteyen arsa müşterileri ödemelerini T.C. Ziraat Bankasına yapan alıcılar doğrudan bankaya başvuruda bulunabilecek ve borçlarını kapatabilecek. Ödemelerini T. Vakıflar Bankasına yapan arsa alıcıları ise kapatmaya esas borç bakiyelerini İdarenin (0312 565 2843 ve 0212 692 4066) nolu telefonlarından irtibata geçerek öğrenebilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Borcunu kapatanlar tapularını hemen alacak.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin