TOKİ, Ankara’daki iki değerli arsasını satıyor

0

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Ankara’nın Çankaya ilçesi sınırları içinde bulunan iki değerli arsasını 05 Eylül 2019 Perşembe günü saat 13.30’da, TOKİ’nin Ankara Merkez Binası’nda yapılacak açık artırma ile satışa çıkartıyor.

Toplamda 48 bin 354 metrekarelik büyüklüğe ve ticaret&konut alanı niteliğine sahip iki arsa için istenen muhammen bedel 299 milyon 996 bin 510 TL olarak açıklandı.

Yüzde 25 peşin ve 48 ay vadeli olarak satışa sunulacak arsalar Çankaya Çukurambar mevkiinde 29101 ada 27 parsel ile 29102 ada 6 parselde Eskişehir ve Konya otoyolunun yakınında Muhsin Yazıcıoğlu caddesinde bulunuyor.

KDV’den muaf larak satışa sunulan iki arsa vade süresince üretici fiyat endeksi (ÜFE) artışına bağlı dönemsel artışlar altı ayda bir en fazla yüzde 6 oranında uygulanacak.

Toplu ulaşım hattının kesiştiği noktada bulunan arsa, ulaşım yollarına yakın olması, bölgenin çeşitliliği, altyapısı tamamlanmış bölgede bulunması ve merkezi konumu itibarıyla alıcılarına büyük avantaj sağlayacak arsaların ihalesine katılacak gerçek veya tüzel kişilerin katılım teminatı olarak toplantı öncesinde arsaların her biri için ayrı ayrı 500 bin TL katılım teminatı ödemeleri gerekiyor.

Arsalar ile detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

TOKI-ANKARA-SATISA-SUNULAN-ARSALAR
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin