26 Mart 2023 Pazar
Ana SayfaKonut ProjeleriTOKİ 27 ildeki arsasını satışa çıkardı

TOKİ 27 ildeki arsasını satışa çıkardı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van’da toplam 1.102.726,35 metrekare büyüklüğünde 147 adet arsayı yaklaşık olarak 960 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa çıkardı.

 Müzayede 26 Ekim tarihinde, saat 13:30’da TOKİ’nin  Ankara  Bilkent’teki merkezinde ve  TOKİ  İstanbul Hizmet Binasında gerçekleşecek.
 
Satışa çıkan bazı arsaların nitelikleri şu şekilde;
 
1-İSTANBUL 

Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’de yer alan özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere'de bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel Mahallesi'nde bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.
 
2-ANKARA

Akyurt’ta yer alan sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’nda yer alan gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar Saray'da konut, Sincan Alcı'da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva'da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.
 
3-İZMİR

Çeşme Reisdere’deki konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da ise konut niteliğinde imarlı arsalar.
 
4-ADANA

Sarıçam Akkuyu’daki ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.
 
5-ESKİŞEHİR

Odunpazarı Yenidoğan’daki konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
346 YAZI