TEMA İstanbul Bahçe, şehir parkıyla geliyor

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, TEMA İstanbul Bahçe projesi kapsamında, herkesin kullanabileceği bir şehir parkı yapacaklarını belirtti. 

0

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, TEMA İstanbul Bahçe projesi kapsamında, herkesin kullanabileceği bir şehir parkı yapacaklarını belirtti.

Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş ve Öztaş ortaklığı tarafından Atakent’te 1 milyon 500 bin metrekarelik arazi üzerinde 3 milyar TL yatırım değeriyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük karma projesi olarak yapılan Tema İstanbul’un ikinci etabı olan Tema İstanbul Bahçe’nin lansmanı yapıldı.

“Projedeki parka çok önem veriyoruz”

Çetinsaya, lansmanın ardından Emlakdream.com’a yaptığı açıklamada, 2010’dan beri bu bölgede projeler yaptıklarını söyledi.

Birinci etabı bitirdikten sonra yeni projeye geçtiklerini anlatan Çetinsaya, bu kapsamda çok önem verdikleri bir parkı yapacaklarını aktardı.

“Şehir parkı yapacağız”

Çetinsaya, söz konusu parkın planlamasının bittiği bilgisini vererek, “Şimdi inşaatına başlıyoruz. Bölgemiz için çok güzel proje olacak. Bundan dolayı çok heyecanlıyız. TEMA parktan ziyade herkesin rahatlıkla girip çıkabileceği, herkesin gelip istediğini bulabildiği bir şehir parkı olmasını istiyoruz. Projeye komşu olacak. Projemize de çok ciddi katkı sağlayacak.” dedi.

İlk etaptan konut alanların çok memnun olduğunu dile getiren Çetinsaya, “Yollarıyla, metrosuyla, her şeyiyle her sorunu çözmeye çalıştık. Tüm ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaptık.” diye konuştu.

“Metrekare fiyatı 8 bini bulacak”

Çetinsaya, 2019’un ikinci ayında konutları teslim edeceklerini  ifade ederek, “İlk etaptaki fiyatlar ortalama 6 lira civarında. 3 bin 100 TL  ile başladık. Son projede 5 bin 400 lirayla bu da 6 bin lirayla kapandı. Bu da 8 bin 8 bin 500 lirayı bulacak. Birinci etaptaki evlerde de rakam buraya gelecek. Bitince değerin bu olacağını düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin