Teknik Yapı da indirim kampanyasını uzattı

Teknik Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasını 30 Haziran’a kadar uzatma kararı aldı. Şirket böylece yaklaşık 300 milyon liralık satış yapmayı hedefliyor.

0
Teknik Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasını 30 Haziran’a
kadar uzatma kararı aldı. Şirket böylece yaklaşık 300 milyon liralık satış yapmayı hedefliyor.
Projelerinde uyguladığı “Yüzde 5 peşinat, yüzde 0.98 faiz ve yüzde 20 indirim” kampanyası büyük ilgi gören Teknik Yapı, kampanyayı 15 gün daha uzatma kararı aldı.
Teknik Yapı Yönetm Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, kampanya kapsamında 15 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında toplam 341 daire satarak 225,1 milyon lira ciro elde ettiklerini söyledi.
“300 milyon lira satış hedefliyoruz”
30 Haziran tarihine kadar yaklaşık 450 daire ve 300 milyon liralık satış hedeflediklerini belirten Durbakayım, “Seçim sonrasında da fiyat garantisi devam edecek. Devlet, kamu bankaları ve inşaat firmalarının bir araya gelerek gerçekleştirdiği bu kampanyanın tarihi bir fırsat olarak değerlendiriyorum.” dedi.
Durbakayım, müşterilerden yoğun talep aldıklarını dile getirerek, “28 günde gerçekleştrilen 341 daire satışı ve 225,1 milyon liralık ciro bunun en somut örneğidir. Kampanya süresini 45 güne çıkararak, orta ölçekli bir proje büyüklüğüne denk gelen bir hedef koyduk. Her ne kadar bugüne kadar bayram süreçlerindeki satışlarda bir durgunluk gözlemlense de,
kampanyanın sunduğu çok cazip fırsatların etkisiyle Haziran ayı sonuna kadar yaklaşık 450 daire satarak 300 milyon lirayı aşan bir saaş yapmayı öngörüyoruz” diye konuştu.
Bayramda satış ofisleri açık olacak
Bu arada, Teknik Yapı, bayramın 2 ve 3 günü de satış ofislerini açık tutacak. “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına YücelPark, Deluxia Park Residence, Concord
İstanbul, Uplife Kadıköy, Metropark, Evora İstanbul, Evora Denizli ile kaalan Teknik
Yapı, kampanya dahilinde bankadan kullanacakları kredi miktarını düşük tutmak
isteyenlere alternatif satış seçenekleri de sunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin