Tahincioğlu Gayrimenkul 2 projesiyle MIPIM 2018’de yerini aldı

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projeleri ile katıldığı Mipim 2018'de uluslararası yatırımcılara Nidakule Küçükyalı, Nidapark Küçükyalı, Nidapark İstinye, Nidakule Kayaşehir ve Nidapark Kayaşehir projelerinin tanıtımını da yapacak.

0

Dünyanın önde gelen uluslararası gayrimenkul fuarlarına katılarak projelerini tanıtmayı süreklilik haline getiren ve konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Tahincioğlu Gayrimenkul; bu sene 13-16 mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek olan MIPIM 2018 fuarına 2 projesiyle katıldı. Standında Nidakule Finans Merkezi ve Nidapark Bomonti maketlerini sergileyen şirket uluslararası yatırımcılara bu iki projelerinin dışında Nidapark & Nidakule markası altında Kayaşehir, Küçükyalı ve İstinye’deki devam eden projelerini de tanıtma fırsatı bulacak.

MIPIM fuarının gayrimenkul sektörünün global anlamda önemli bir buluşma noktası olduğu ifade eden Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu bugüne kadar gayrimenkul sektörü adına çok değerli projelere imza attıklarını belirterek bundan sonra da aynı titizlik ve kalitede projeler geliştirerek Türk gayrimenkul sektörünü daha da ilerilere taşımayı amaçladıklarını söyledi.

Tamamlanan ve devam eden projeleriyle birlikte şimdiye kadar 3,5 milyon metrekarelik inşaat alanına sahip projeyi hayata geçirdiklerini aktaran Tahincioğlu “Bugüne kadar geliştirdiğimiz projelerle sektöre ve Türk ekonomisine önemli bir değer kattığımıza inanıyoruz. Yepyeni projelerimizle bu değeri büyütmek için çalışıyor, Türkiye’nin gücünü, yatırım potansiyelini ve vizyonunu göstermek adına pek çok fırsatı da değerlendirmeye devam ediyoruz. Geçen yıl sektör lideri konumuna gelerek, 2.5 milyar TL rekor ciro elde ettik. Bu kapsamda; 2018’de de geçen yılki performansımızı arttırarak, satışlarımızı devam ettireceğimizden şüphemiz yok.” açıklamasında bulundu.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin