27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaManşetSur Yapı'nın DEV projesine talep yağdı!

Sur Yapı’nın DEV projesine talep yağdı!

Sur Yapı'nın Antalya'da hayata geçireceği Türkiye'nin en büyük dönüşüm projesine 69 vilayetten ve 9 ülkeden 19 binin üzerinde ön talep geldi.

Gayrimenkul sektörünün önemli firmalarından Sur Yapı; Antalya’da Türkiye’nin en büyük dönüşüm projesine imza atmaya hazırlanıyor. Şehrin Kepez-Santral bölgesinde bulunan 1 milyon 300 milyon metrekarelik arazi üzerinde 8 milyar TL yatırım değerine sahip yapılacak dönüşüm projesiyle birlikte yaklaşık 19 bin konut inşa edilecek.

Ön satış sürecinde olan ve henüz adı açıklanmayan proje ile ilgili bilgiler veren Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener projeye bu süreçte bir ön talep patlaması yaşanarak Türkiye’nin 69 kentinden ve dünyada da 9 ülkeden 19 binden fazla ön talep geldiğini açıkladı.

Sur Yapı Antalya’nın içine yeni bir kent kuruyor!

Yatırımın daha şimdiden Türkiye’nin örnek projesi haline geldiğini belirten Barış Ekener projenin gerçekleştirilecek en büyük dönüşüm projesi olacağını ifade ederek Antalya’da tüm Türkiye’ye örnek bir kent kuracaklarını söyledi. 8 milyar lira yatırım değerine sahip projenin tamamının 8 yılda bitirilmesinin planlandığını aktaran Ekener yaklaşık 5 bin kişiye de istihdam sağlanacağı söyledi.

5 bin konutun hak sahiplerine ait olduğu dev projede 19 bin konutun yanı sıra, büyük bir şehir parkı, sağlık tesisleri, kültürel alanlar, okullar, kütüphaneler, spor tesisleri, oteller, alışveriş caddeleri ve alışveriş merkezi yer alacak. Ayrıca modern bir şehirde ihtiyaç duyulan ticaret, finans, alışveriş, nitelikli konut ve toplu ulaşım olanakları en ince detayına kadar tasarlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI