Sur Yapı Antalya projesine dünyanın 27 ülkesinden yatırımcı geldi..

0

1 milyon 300 bin metrekarelik dev alanda Avrupa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen ve tamamlandığında 70 bin kişinin yaşayacağı Sur Yapı Antalya projesinden bugüne kadar Türkiye’nin 81 ilinden ve yurt dışında 27 farklı ülkeden yüzlerce yerli ve yabancı yatırım yaptı.

Projeden; Almanya, Amerika, Rusya, Kore,Azerbaycan, Norveç, İngiltere, İran, Katar, Ürdün, Libya, Kuveyt, Mısır, Filistin gibi 29 farklı yabancı ülke vatandaşı ve Almanya, Hollanda, Fransa, İsveç, Belçika, Danimarka, Kanada, Yunanistan, Avusturalya, Portekiz gibi 27 farklı ülkede yaşayan Türk vatandaşları alım gerçekleştirdi.

Tüm dünyaya referans projenin ilk etabında teslimlere başlandı

Akıllı Kent projeleri arasında ilk üçe giren Antalya projesi, gerek kentsel dönüşüm modeliyle gerekse akıllı şehir fonksiyonlarıyla tüm dünyaya örnek teşkil ediyor ve Türkiye’nin İstanbul’dan sonra marka değeri en yüksek kenti Antalya’nın değerine değer katıyor. Proje, satış sürecinde aldığı talep ve kentsel dönüşüm sürecindeki uygulanan model anlamında uluslararası bilinirliğe sahip referans bir proje oldu. İnşa sürecinden bu zamana kadar aldığı ödüller de bunu doğruluyor. Proje, dünyanın dört köşesinden dikkatleri üzerine çekiyor. Birinci derece deprem kuşağında olan ülkemiz için zaruri bir ihtiyaç olma özelliğinden yola çıkan Sur Yapı, inşa ettiği kentsel dönüşüm projesiyle büyük bir ihtiyaca cevap veriyor. Sur Yapı, yaklaşık 20 bin kişinin yaşayacağı 93 blokluk Park Etabı’nı tamamlayarak teslimlere başlamanın mutluluğunu yaşıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin