“Sur Yapı Antalya projesi, üniversite öğrencilerine tez konusu oluyor”

Suryapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Antalya projelerine üniversitelerin yoğun ilgi gösterdiğini ve projelerinin okul bitirme tezlerine konu olduğunu söyledi.

0

MCD Gençlik Ajansı, MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından dünyanın en büyük gençlik hareketi projesi olan “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında organize edilen ve bu yıl 5’incisi düzenlenen “Türkiye Gençlik Ödülleri” sahiplerini buldu.

Oylamaya katılan gençlerin yarısı (11 bin 916 oyla) Sur Yapı’yı “En İyi Yapı İnşaat Firması” seçti.

Ödül töreni sonrasında bir açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas; tüm projelerine ilgi gösteren, inşa sürecini yakından takip eden, geleceğin mimarı, mühendisi, teknikeri olacak gençlerle buluşarak onlarla bilgi ve deneyimlerini paylaştıklarını belirterek Sur Yapı olarak başarılarının sadece konut üretmek ve satmak olmadığını; asıl başarının geleceğe yön verecek gençlere örnek olmak olduğunu aktardı.

Sur Yapı olarak böyle bir sorumluluğa sahip olduklarını ve bu bilinçle hareket ettiklerini dile getiren Elmas; örnek projeleriyle yaptıkları işi sadece sunmakla kalmadıklarını, kendilerini bundan çok daha fazlasını yapmakla yükümlü hissettiklerini ifade etti.

Son zamanlarda, Türkiye’nin en büyük ve örnek kentsel dönüşüm projesi olan Antalya projelerine gençler tarafından gösterilen yoğun bir ilgiyle karşı karşıya olduklarını kaydeden Elmas, projelerinin üniversiteler tarafından incelemeye alındığını, ziyaretler yapıldığını ve öğrencilerin bitirme tezlerine, ödevlerine konu olduğunu ve bunun da kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin