Sinpaş; 2018’i 987 milyon liralık ciro ile kapatmaya hazırlanıyor

Tamamlanmasına sayılı günler kalan 2018'i 1350 bağımsız bölüm satışıyla kapatmaya hazırlanan Sinpaş'ın bu yılki satış cirosu 987 milyon lirayı bulacak.

0

44 yıldan bu yana markalı ve nitelikli konut projeleri hayata geçiren Sinpaş; Türkiye’de bugüne kadar gayrimenkulde en çok üretim yapan özel sektör markası olmaya devam ediyor.

1350 bağımsız bölüm satışıyla 2018 yılını en fazla satış adedi gerçekleştiren konut markası olarak kapatmaya hazırlanan Sinpaş’ın bu yıl içinde elde edeceği satış cirosunun da 987 milyon lirayı bulması bekleniyor.

Bu yıl; 4 bin 691 bağımsız bölümden oluşan 7 projede inşaat çalışmalarına başlayan Sinpaş’ın halihazırda 4 milyar liralık yatırım değerine sahip 13 projesinde satışlar devam ediyor.

Satışı devam eden;

  • İstanbul’da; Finans Şehir, Queen Bomonti, Gökorman, Metrolife, Sinpaş Country,
  • Ankara’da; Altınoran, Marina Ankara ve Ege Vadisi,
  • Bursa’da; Bursa Modern ve
  • Denizli’de Aqua City’nin dahil olduğu toplam 10 projelerinde başlattıkları yılın son kampanyası hakkında bilgiler veren Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik; dövizde yaşanan dalgalanmalar inşaat sektöründe de paralel olarak malzeme ve girdi maliyetlerinin artmasına neden olduğunu ve son bir yıl içinde maliyetlerde yüzde 45’lere varan oranlarda artış yaşanmasına rağmen Sinpaş olarak fiyatları güncellemek yerine sabitlemeyi tercih ettiklerini söyledi.

Henüz fiyat artışlarının yansıtılmadığı bu dönemin gayrimenkul alımı için en uygun zaman ve kaçırılmayacak büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Çelik; 15 Ocak’a kadar devam edecek olan kampanyalarında 120 aya kadar aylık 0.98 vade farkı ile alım fırsatı sunduklarını söyledi. Çelik; önümüzdeki sene konut fiyatlarında peyderpey minimum yüzde 30’ları bulacak fiyat artışlarının yaşanacağını kaydetti.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin