“Potanın yıldızı, İstanbul’un tacına kondu”

Sinpaş; Avrupa'da 2000 yılından bu yana Euroleague Basketbol tarafından düzenlenen ve kazananın Avrupa Şampiyonu olarak adlandırıldığı uluslararası profesyonel basketbol turnuvası EuroLeague'e sponsor oldu.

0

Gayrimenkul sektöründe 44 yıldan bu yana faaliyette bulunan ve ürettiği başarılı projelerle tanınan sektörün öncü firmalarından Sinpaş; Avrupa’nın önemli basketbol turnuvalarından EuroLeague’e sponsor oldu.

Sponsorluk anlaşması; EuroLeague’in İspanyol CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Jordi Bertomeu ile Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer tarafından imzalandı.

Sponsorlukla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Seba Gacemer; Avrupa’nın önde gelen basketbol kulüplerinin kıyasıya bir mücadele verdikleri prestiji yüksek bir spor organizasyonlarından biri olan EuroLeague’e ilk defa bir gayrimenkul firmasının sponsor olacağını açıklayarak bunun kendileri için mutluluk ve gurur verici bir durum olduğunu söyledi. Bugüne kadar çok sayıda spor kulüplerine sponsorluk desteği verdiklerini ifade eden Seba Gacemer; Bursaspor futbol takımına da sponsor oldukları sene yeşil beyazlı ekibin ligi şampiyon olarak bitirdiğini hatırlattı.

Türk basketbolunu yurt için ve dışında destekleyen büyük bir kitle olduğunu anlatan Gacemer, “Bizim müşteri grubumuzda da böyle bir kitlenin olduğunu görüyoruz. Onlarla sadece satış ofislerinde değil böyle sosyal ortamlarda da birlikte olmak istiyoruz. Bunun için iki değerli marka Sinpaş ve Euroleague Basketbol bu güzel iş birliğine imza atıyor.” dedi.

EuroLeague ile yapılan sponsorluk anlaşmasının 1 yıllık olduğunu açıklayan Seba Gacemer sponsorluğun devam ettirilmesi hakkının yine Sinpaş’ta olduğunu söyledi.

Queen Bomonti’nin yeni reklam yüzü Obradovic oldu

Gacemer; EuroLeague’nin son şampiyonu Fenerbahçe’nin coach’u Obradovic’le bir reklam anlaşması yaptıklarını ve başarılı teknik adamın Queen Bomonti projesinin yeni reklam yüzü olduğunu açıkladı.

Gacemer, Obradoviç’in liderlik anlayışı, titizliği, heyecanı ve yaptığı işten aldığı ve taraftarlarına aldırdığı keyfin Sinpaş’ın vizyonuyla, bakış açısıyla son derece örtüştüğünü, bu nedenle hiç şüphesiz Obradoviç’i tercih ettiklerini sözlerine ekledi

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin