27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaSektörden HaberlerSeramiksan’ın reklam yıldızları hayranlarıyla buluştu

Seramiksan’ın reklam yıldızları hayranlarıyla buluştu

Burcu Kara, Özge Özberk, Hande Subaşı ve Oylum Talu Unicera’daydı

Türkiye’nin önde gelen seramik markalarından Seramiksan’ın reklam filminde rol alan yıldızlar, Unicera Fuarı kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi. Burcu Kara, Özge Özberk, Hande Subaşı ve Oylum Talu, Seramiksan’ın fuarda sergilediği ileri teknoloji ürünlerden son derece etkilendi; ünlü isimler hayranlarıyla da sohbet etme fırsatı buldu.

Doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarına değer katan Seramiksan, 24. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda fuar ziyaretçilerine özel bir sürpriz yaptı. Unicera kapsamında 16 Mart Cuma günü markanın reklam yıldızları Hande Subaşı, Özge Özberk, Oylum Talu ve Burcu Kara, Seramiksan standında hayranları ile buluştu.

Seramiksan standının adeta bir görsel şölen yarattığını belirten ünlü isimler, markanın ileri teknolojisi ve estetik tasarımlarından son derece etkilendi. Oğlu Leo’nun doğumundan sonra evinde hijyene daha çok önem verdiğini belirten sevilen oyuncu Özge Özberk, “Seramiksan’ın Nano Teknoloji ile üretilen ürünleri bakteri barındırmıyor ve çok kolay temizleniyor. Bu yüzden Nano Teknoloji ile üretilen karoları çok beğeniyorum” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Burcu Kara da “Mutfak dekorasyonunda farklı renklerin kombinasyonuyla hareket katmak, mutfağa inanılmaz kadınsı bir hava veriyor. Ayrıca mutfak gibi yaşam alanlarında seramik karo kullanımı hem temizlik açısından hem de uzun ömürlülük açısından birçok avantaj sunuyor. Bu sebeple Seramiksan’ın ürünlerini çok başarılı buluyorum” dedi.

Sevilen oyuncu Hande Subaşı da, mutfak ve banyonun bir kadının özel yaşam alanı olduğunu belirtti ve karoların da dekorasyonun temelini oluşturduğuna dikkat çekti. Bu yüzden karo seçimine önem verdiğini aktaran Hande Subaşı “Seramiksan’ın reklam filminde kullanılan Origami serisini çok beğendim. Karolar, dekorasyonda farklı bir efekt veriyor. Üç boyutlu görünüm mekanlara derinlik ve ışıltı katıyor” diyerek görüşlerini belirtti.

Programıyla televizyonun sevilen yüzlerinden biri olan Oylum Talu da, ilk kez Seramiksan ile bir reklam filminde rol aldığını söyleyerek “Hayatımızın büyük bir kısmını evimizde geçiriyoruz. Bu yüzden ev dekorasyonunda kalite, pratiklik ve şıklık benim için çok önemli. Seramiksan’ın ürünleriyle reklam filmi çekimi sırasında tanıştım ve çok beğendim. Tasarımları muhteşem” dedi.

  

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI