Selenium Retro 9’un ofis ve mağazalarında kârlı yatırım fırsatları..

Konutların yüzde 98'inin satışının tamamlandığı Selenium Retro 9 projesinde ofis ve mağazalarda satışlar devam ediyor.

0
Cenk Aşçıoğlu - Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi

Selenium markası altında özgün mimaride nitelikli gayrimenkul projeleri hayata geçiren Aşçıoğlu İnşaat’ın Ataköy E-5 yan yolu üzerinde hayata geçirdiği ve teslimlerin bu yaz başlayacağı Selenium Retro 9 projesinde konutların yüzde 98’inin satışı tamamlanırken kalan sınırlı sayıdaki ofis ve mağazada satışlar devam ediyor.

Yaşamın başladığı Selenium Retro projesinin hemen yanında, yaklaşık 7 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde biri ofis diğeri konut olmak üzere 18 katlı 2 blok halinde tasarlanan Selenium Retro 9’da; 1+1 ve 2+1 kat planlarında 225 konut, büyüklükleri 132 metrekareden 932 metrekareye kadar değişen 108 ofis ve büyüklükleri 140 ile 1050 metrekare arasında değişen mağazalardan oluşan bir alışveriş caddesi bulunuyor.

Tabela değeri oldukça yüksek olan projeye yürüme mesafesinde yer alan 4 binden fazla sayıda konut ve ofis yer alıyor. Yeni Ataköy yolunun açılması ve 2019 sonu teslim edilecek her gün 1.500 kişinin gelmesi beklenen Uluslararası Gençlik Merkezi de Selenium Retro 9’un hemen arkasında bulunuyor. E-5’ten direkt giriş imkanı yanında metrobüs durağına sadece 60 metre, metro istasyonuna ise 430 metre yakınlıktaki Selenium kalitesindeki açık hava cadde dükkanlarında 150 öğrenci ve çalışan kapasiteli AYJET Uçuş Okulu ile 250 öğrenci ve çalışan kapasiteli THY Havak Anaokulu gibi prestijli markalar yer alıyor.

“Konut satışlarını teslimden önce tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz”

Ataköy’de bugüne kadar Selenium markası altında 3 konut projesine imza attıklarını belirten Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu; inşaat sektöründe satışların daraldığı bir dönemde, konut satışlarını teslim öncesinde tamamlamanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek “Aşçıoğlu ailesine yeni katılan tüm müşterilerimize de projelerimize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ticari ünitelerin de satışı tamamlandığında, Ataköy bölgesinde 1.100’e yakın gayrimenkulün teslim ve satışını tamamlamış olacaklarını dile getiren Aşçıoğlu; E-5’in hemen üzerinde yer alan Selenium Retro 9 projelerinde sınırlı sayıdaki ofis ve mağaza seçeneklerine taleplerin devam ettiğini belirterek İstanbul’a kazandıracakları yeni projelere de titizlikle çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin