26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriRams City Haliç

Rams City Haliç

RAMS Türkiye tarafından Eyüpsultan Topçular Maltepe Caddesinde hayata geçirilecek olan RAMS City Haliç farklı yaşam tarzları için benzersiz alanlar sunan zengin peyzaj alanlarına sahip yeni bir yaşam konseptidir.

1+1’den 4+1’e kadar uzanan, bölgenin en fonksiyonel kullanım alanına sahip daire seçeneklerinin sunulduğu projede 3 metre tavan yüksekliğiyle geniş ve ferah bir yaşama olanak sunulmaktadır.

Projenin toplamda 15 bin metrekare genişliğindeki peyzaj alanları araç girişlerine kapalıdır. Alan içerisinde farklı yaş gruplarındaki çocuklar için özel oyun alanları bulunmaktadır. Ayrıca açık hava basketbol sahalarında sevdiklerinizle eğlenebilir jimnastik parkurlarında zinde kalabilirsiniz.

Rams Global & Rams Türkiye hakkında..

Gaziantep merkezli Rams Global, 90’lı yıllardan bu yana Kazakistan’da faaliyet gösteriyor. Başta inşaat olmak üzere sağlık, maden ve gıda sektörlerinde de yer alan firma merkez üssü olarak belirlediği Almatı’da binlerce Konut üretti. Ramazan Bülbül ile oğulları Doğan Bülbül, Devran Bülbül ve Faruk Bülbül’ün yönettiği şirket, şimdi de Türkiye gayrimenkul pazarına Rams Garden Bahçelievler projesi ile güçlü bir giriş yapacak.

Gaziantep’te 400 yataklı bir hastane de inşa eden RAMS Global Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bülbül, “İlk inşaatımızı 1998 yılında yaptık. Son 10 yılda Almatı’da 2.5 milyon metrekareden oluşan 55 proje hayata geçirdik. Kazakistan’ın en güçlü ilk üç inşaat şirketinden biri haline geldik. Teslimini yaptığımız konut sayısı 12 bini geçti” dedi.

Devam eden 13 şantiyeleri olduğunu belirten Bülbül, Kazakistan’da yeni projeler için hazır 4 milyon metrekare arsa stokları olduğunu dile getirdi.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI