Projelerde Sosyal ve Sportif Alanlara Pandemi Çözümleri..

0
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir; Korona Virüs Süreci ile Kuzey’e yönelen İstanbul’da Beykoz – Acarkent’in yeni nesil yerleşkesi Acar Blu tercih analizinde önemli yer tutan Coliseum’un “yeni dönemini, alınan önlemleri“ emlakdream.com‘ a değerlendirdi ve öneride bulundu.
 
Acarlar Şirketler Topluluğu olarak geliştirdiğimiz gayrimenkul projelerinde yaptığımız “satın alma ve yerleşim tercih analizlerimizde“ konut özelliklerinden sonra %77 oran ile projenin barındırdığı sosyal ve sportif alanların yer tuttuğunu görüyoruz.
 
Acarkentlilerin sesine kulak vererek 48.000 metrekarelik yeşil alan üzerinde kurulmuş Avrupa’ nın ve Türkiye’ nin en büyük “açık ve kapalı alan“ büyüklüğüne sahip olan Coliseum Sports & Life Club’ da faaliyetteyiz.
 
Günümüze kadar en yeni ve modern teknikleri uygulayan Acarkent’de Sporu yaşam tarzına dönüştüren Coliseum Sports & Life Club, yeniliklerin öncüsü olmaya bugünde devam ediyor
 
Covid-19 süreçi ile sağlığın, sporun, zindeliğin ve bağışıklığın öneminin artığı gününüz şartları ile Kuzey’e Yönelen İstanbul’da Beykoz – Acarkent “ oksijen seviyesi en yüksek “ olduğu bölge olarak karşımıza çıkıyor.
 
Doğa ile iç içe Acarkent konumunu değerlendiren Coliseum “AÇIK HAVA SANA İYİ GELECEK!…“ dedi ve faaliyetlerine başladı.
 
Coliseum’da oluşturulan yeni SUMMER GYM alanında doğayla başbaşa spor yapmanın keyfini sunan Summer GYM alanında spor yapmak isteyenlere özel oluşturulmuş üyelik seçeneklerinin yanı sıra Coliseum’da, her sporsevere uygun farklı üyelik modelleri bulunuyor.

SUMMER COLISEUM FAALİYETTE;
Gym- Cardio alanlarından sosyal yaşam alanlarına, SPA’dan soyunma odalarına kadar baştan tasarlanan Coliseum, dünya trendlerini takip eden yeniliklerini, tüm hizmetlerine taşıyor.
Haftada 80 saat, 18 farklı grup ders alternatifi sunan Coliseum, danstan yogaya,  dövüş sanatlarından Cycling’e birbirinden enerjik dersleriyle üyelerine form kazandırmaya devam ediyor.
RİTMİNİ “ DOĞADA “ SPORLA YAKALA !..
RİTMİNİ SPORLA YAKALA sloganıyla sporu yaşam tarzına dönüştüren Coliseum Sports & Life Club, Yazın enerjisini kulübün ruhuyla birleştirerek doğa içinde yemyeşil alanlarda spor yapma imkanı tanıyor.
 
Dinamik, doğal, pozitif ve enerjik atmosferiyle Coliseum, yenilenen son teknolojik antrenman aletlerini, dünya standartlarındaki ölçümleme sistemi ve kişiye özel antrenman programıyla buluşturup, kendinizde farkındalık yaratmanızı ve sporunuzun faydasını hissetmenizi sağlıyor.
 
COLISEUM ACAR BLU LİFE’DA;
 
Coliseum özel eğitmenleri eşliğinde son teknoloji olanaklarını Acar Blu sakinlerinin hizmetine sunuyor.
 
Acar Blu sakinler; 10 bin metrekareye varan tartan pistli yürüyüş-koşu parkurları,spor salonu, yüzme havuzu, SPA & Wellness,GYM, Fitness keyfini deniz seviyesinden 275 metre yükseklikte panaromik İstanbul manzarası eşliğinde doğa ile iç içe yapıyor.
 
Hayata Enerji dolu bir başlangıç yapmak ve yeni yaşam alanınızda zamanın nasıl geçtiğini unutmak için sizi satışına başladığımız Acar Blu Koru Etabında yer almaya, hemen yaşamaya ve bu topluluğun bir parçası olmaya davet ediyoruz.
 
Bu vesile ile YKS’ye girecek öğrencilerimize üniversite sınavlarında başarılar diliyoruz…
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin