PROJELERDE FUARA ÖZEL İNDİRİMLER VAR.

0

JNR Fuarcılık tarafından 4.sü düzenlenen A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı 28 -30 Ekim de Gayrimenkul Sektörünü İstanbul Hilton Convention Exhibition Center’da buluşturuyor.A plus alıcı ile  A  Plus  satıcının buluştuğu satış odaklı fuarda 110 proje sergilenecek

Firmalar projelerinde fuara özel indirimler ve kredi kartıyla satışlar gerçekleştirecek. Bazı firmaların peşinatsız ve % 10 ÖZEL  indirim yapacağı  fuarda Yaz sezonu dolayısı ile Bodrum  Antalya ve Kuşadası’ndan  Gardens of Babylon Suites&Resİdences, Braemore, villa projeleriyle Hitit Grup, Caratparks villaları Adres yapı Wave evleri Profilo Holding Turkuaz Köy Evleri, Düşler Yakası, Eşin Group  gibi çok özel yazlık projelerde katılıyor. Trump Towers İstanbul Demsa Sabancı Grub Kandilli Konakları, Yalçınlar Gölmahal Villa, Mitaş Gayrimenkul ödüllü Park One Evleri, YG İnşaat, Billur Yalı Villaları, Linea Dekor, Ofton İnşaat Rixos Elysium, Serene Kandilli, İstanbul 212 gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarının yer aldığı Fuarda Amerika’da Newyork Miami ve  diğer şehirlerdeki çok uygun villa projeleri ve mortgage fırsatları ziyaretçilere sunulacak. Özellikle finans sektöründe Irak,İran,Dubai,İngiltere,ABD’den de yatırımcıların yer alacağı fuar 3 gün sürecek.

JNR Fuarcılık Satış ve Pazarlama Koordinatörü  Esra Çobanoğlu “Gayrimenkul, yarattığı istihdam ve katma değer sayesinde günümüz ekonomisinin canlanmasındaki baş aktörlerden biridir. Son 5 yıldır önemli bir çıkış yakalayan sektörde  dünya metropolleri arasında yıldızı en fazla parlayan İstanbulun 2015 yılında 2 Milyon 100 bine çıkacağı alışveriş merkezlerinin ise aynı yılda toplam 7 milyon 500 bin metrekareye ulaşacağı tahmin ediliyor. Ofis pazarında ise İstanbul’un önümüzdeki 10 yıl içinde A sınıfı ofislere talebin daha yüksek olacağı düşünülüyor. Gayrimenkul, insanın hayatın da yaptığı en büyük, en pahalı ve en önemli alışveriştir” dedi.

Fuarda yer alacak bankalar, konut finansmanında çok özel faiz ve vadelerde fırsatlar sunacak. Fuarı 20.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 5000 metrekarelik fuar alanın da çocuklu aileler için bir de çocuk oyun ve bakım salonu bulunacak. Ayrıca dünyaca ünlü Türk heykeltraş Fabien Nizam Güner e ait heykel sergisi de gezilebilecek. Fuardan konut alanlar ise ailece özel helikopterle İstanbul şehir turu ve yurtdışı turları kazanacak, evlerine helikopter ve limuzinlerle bırakılacak.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin