Özdiker Corona projesi

Özdiker Corona projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Özdiker İnşaat tarafından Mersin Yenişehir’de hayata geçirilen Özdiker Corona projesinde inşaat çalışmaları devam ediyor.

Özdiker Corona projesi 16 dönüm arazi üzerine 2 blokta 252 daireden oluşuyor. Projesi bünyesinde büyüklükleri 81 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneği bulunduruyor.

Özdiker Corona’da fiyat ve satış seçenekleri

Daire fiyatları 255 bin liradan başlayan Özdiker Corona projesinde belli bir süre için yüzde 14 indirim ve kişiye özel ödeme koşulları oluşturuluyor. Daireler için banka kredisi de kullanılabiliyor.

Yüksek katlardan itibaren dairelerinin kapılarını deniz manzarasına açan Özdiker Corona projesi sosyal donatıları ile de konut sakinlerine otel konforunu aratmayan nitelikte planlandı.

Projenin teslim tarihi ve sosyal alanları

Özdiker Corona projesinde sosyal donatı olarak 4 farklı yüzme havuzu, aqua park, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, spa, buhar odası, kreş, açık spor alanları, playstation odası, resim atölyesi, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor. Ayrıca konut sakinlerinin araçları için kapalı ve açık otopark hizmetleri de veriliyor.

Daireler içerisinde ise 3’lü ankastre seti, merkezi ısıtma sistemi gibi çeşitli özellikler barındıran Özdiker Corona projesinin Mayıs 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Özdiker Corona projesinin tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 20 oranında prim sağlaması bekleniyor.

Ayrıca projede kiraların 1.500 TL’den başlaması bekleniyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin