Osmangazi Köprüsü Kurban Bayramı’nda ücretsiz mi?

0

Osmangazi Köprüsü ve devamındaki otoyol geçişleri Kurban Bayramı’nda da diğer günlerdeki tarifeleri üzerinden ücretli olmaya devam edecek.

Köprüden sonra devam eden otoyol, kesintisiz olarak İzmir’e kadar devam ediyor.

Yap – işlet – devret modeliyle yapılan Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İzmit Körfezi’nin birbirine bağlayan Osmangazi Köprüsü ve otoyollarından geçişler 11-12-13 ve 14 ağustos tarihlerindeki Kurban Bayramı boyunca aynı şekilde ücretli olmaya devam edecek.

Osmangazi Köprüsü geçiş ücretleri ne kadar?

Araç sınıfları bazında Osmangazi Köprüsü’nden geçiş ücretleri ve belli merkezlerden çıkacak şekilde otoyol ücretleri aşağıdaki tabloda özetlendiği gibidir. Burada 1. sınıf araçların Osmangazi Köprüsü’nden geçerek hiç otoyoldan çıkmadan İzmir’e varış ücretleri köprü ücreti dahil olacak şekilde 256.3 TL’dir.

Kurban Bayramı süresince hangi köprü ve otoyollar ücretsiz olacak?

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından işletilen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile KGM tarafından işletilen otoyollarda geçişler Kurban Bayramı tatili boyunca ücretsiz olacak. Buna göre 10 ağustos 2019 cumartesi saat 00.01 itibarıyla başlayan ücretsiz geçişler 15 ağustos 2019 perşembe günü saat 07.00’ye kadar devam edecek.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin