26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriOrange City Balat projesinde lansman satışları başladı..

Orange City Balat projesinde lansman satışları başladı..

Özdilek Holding bünyesinde gayrimenkul projeleri geliştiren Orange İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer ilçesi Balat mahallesinde hayata geçirilecek olan Orange City Balat projesi, 24 kasım cuma günü gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Projenin lansmanında konuşan Özdilek Holding Kurumsal İletişim ve Destek Operasyonları Genel Müdürü Ufuk Kılınçarslan şunları söyledi:

“Orange İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz konut, otel ve alışveriş merkezi projelerimizde yaşama değer katan ve tüm beklentileri karşılayan alanlar sunmaya devam ediyoruz. 2013 yılında Eskişehir Konut Projesi’yle ilk konut yatırımımızı gerçekleştirdik. Ardından Kocaeli Atakent Konutları ve Bursa’nın modern yüzü Nilüfer’de Bursa Fethiye Konut projelerimizi hayata geçirdik. Tecrübe ve birikimlerimizi paylaşmayı sürdürürken bu alandaki yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin heyecanı içerisindeyiz. Balat’ta yer alan konut projemiz ile yüksek prestijli yeni bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyoruz.

Konsepti, mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla modern hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere 11 blok halinde tasarlanan projemizde çeşitli büyüklük ve kat planlarında 130 daire yer alacak. Modern mimariyle dizayn edilmiş, akıllı ev sistemleriyle donatılmış, ferah dairelerle, konforu ve teknolojiyi bir araya getirerek kaliteli bir yaşam inşa ediyoruz. Deprem yönetmenine uygun tasarladığımız yapılarımızda güvenli ve huzurlu bir yaşam sunuyoruz. Projemiz bir ailenin konforlu şekilde yaşayacağı nitelikli iş mekanları ve sosyal alanlarıyla her ihtiyaca hitap ediyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve pilates salonu, sauna ve kafeterya, çocuklar için oyun alanı ve yürüyüş parkuru ile benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. 6 bin 700 metrekare peyzaj tasarımımız yaşam alanlarına canlılıkla bütünlük katıyor. ‘Doğanın sesi, şehrin ışıltısı’ sloganıyla, Orange City Balat modern şehir hayatını doğayla buluşturacak.” 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI