Ondörtüç Pendik’te satış ofisi bayramın son günü açık olacak

Konut teslimlerinin 1 ay sonra başlayacağı Ondörtüç Pendik'te kampanyalı alım fırsatları devam ediyor. Projenin satış ofisi Ramazan Bayramının son günü açık olacak.

0

İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesinde aylık 0.98 vade farkı oranlarıyla 120 aya kadar konut kredisi kullanma imkânları ve yüzde 5 peşinle konut fiyatlarında yüzde 20 kampanya indirimi fırsatları devam ediyor.

Ramazan Bayramı’nın son günü olan 17 haziran pazar günü Ondörtüç Pendik projesinin satış ofisinin açık olacağını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık; GYODER, İNDER ve KONUTDER öncülüğünde başlatılan “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasının çok yerinde bir kararla haziran ayı sonuna kadar uzatıldığını anımsatarak ay sonuna kadar kampanya kapsamında genel olarak sektörde 12 milyar liralık bir konut satışının gerçekleşmesini beklediklerini ifade etti.

Bakanlar Kurulu’nun aldığı bir kararla 31 ekime kadar yüzde 18 KDV oranının yüzde 8’e ve yüzde 4 olan tapu harcının da yüzde 3’e indirildiğini hatırlatan Çulhalık, önümüzdeki ay konut teslimlerinin başlayacağı Ondörtüç Pendik projesinde konut fiyatlarında herhangi bir artırıma gitmediklerini söyleyerek ay sonuna kadar kampanyaya destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Ondörtüç Pendik’te güncel fiyatlar

9 bin metrekarelik alan üzerinde 252 konut ve 15 ticari alandan oluşan projede dairelerde güncel satış fiyatları; 1+1 dairelerde 261.000 TL’den, 2+1 dairelerde 334.000 TL’den ve 3+1 dairelerde de 498.000 TL’den başlıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin