Ondörtüç Pendik’te konut teslimleri başladı

Daire fiyatlarının 255 bin liradan başladığı Ondörtüç Pendik projesinde konut teslimleri hemen yapılırken tapular da hemen veriliyor.

0

İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Pendik’in Esenler mahallesinde 9 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 252 daireden ve 15 dükkandan meydana geliyor.

Konut teslimlerinin başladığı ve tapuların hemen verildiği projede 6 aralık 2018 tarihi itibarı ile satış fiyatları 255.000 TL’den başlıyor.

Bölgenin en kaliteli projesini hayata geçirdiklerini ifade eden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık; konut alıcılarına hemen teslim fırsatıyla birlikte aylık 1.89 vade farkı ile 120 aya kadar banka kredisi ya da liste fiyatından 72 aya kadar firma bünyesinde ödeme seçenekleri sunduklarını söyledi.

Projenin sosyal donatıları arasındaİ peyzajlı yeşil alanlar, çocuklar için oyun parkı, spor alanları, kapalı otopark, 7/24 güvenlik, alışveriş dükkanları, her daire için ayrılmış depo alanı ve yüzme havuzu bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin