Ödül İstanbul’dan kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

0

Ukra İnşaat tarafından Esenyurt'ta projelendirilen ama hiç bir şey yapmadan firmanın batmasıyla birlikte geride mağdurlar bırakan Ukra City; Özyurtlar Holding tarafından devralınarak 250 milyon Dolar yatırım değeriyle Ödül İstanbul olarak yeniden projelendiriyor. Ukra City mağdurlarına da umut olan proje; Esenyurt'ta Adnan Kahveci Bulvarı'nda bulunan yaklaşık 36 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 41 katlı 8 blok halinde tasarlanan Ödül İstanbul'da büyüklükleri 64 ile 160 M² arasında değişen 1+1'den 3+1'e kadar seçeneklerin sunulduğu 2683 konut ve 102 ticari ünite inşa edilecek. 

Ödül İstanbul'da fiyatlar ve ödeme planı
1+1 dairelerin 219 bin TL'den, 2+1 dairelerin 346 bin TL'den ve 3+1 dairelerin de 524 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projeden şimdi yüzde 5 peşin ve 1.900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Ödül İstanbul'da teslimat tarihi ve sosyal donatı alanları
2019 yılı içinde konutların teslim edilmesi planlanan projenin sosyal donatı alanları arasında; yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark alanları, parklar, fitness merkezi, çocuk kulübü, mini futbol sahası, basketbol&voleybol sahası, tenis kortları, kafe&restoranlar, alışveriş mağazaları ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Ödül İstanbul Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin