Nidapark Küçükyalı’ya “Palladium Cadde”..

0

Emlak Konut GYO ve Tahincioğlu Gayrimenkul işbirliği ile hayata geçirilen ve ilk etapta konut teslimlerinin haziran 2020’den itibaren başlaması planlanan Nidapark Küçükyalı projesinin 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesine Palladium Cadde adı verildi.

Palladium markalarını Nidapark Küçükyalı’ya getirerek alışveriş caddesinin adını Palladium Cadde – Küçükyalı olarak değiştirdiklerini dile getiren ve projelerinin Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Sedef olmak üzere 4 ayrı etaptan oluştuğunu belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; “Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Heybeli etaplarındaki Adalar manzaralı çatı dubleksler ve 350 m uzunluğundaki Palladium Cadde-Küçükyalı manzaralı teraslı dubleksleri sınırlı sayıda satışa sunduk. İçinde bulunduğumuz dönemin ev sahibi olmak için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Faizlerdeki düşüşle birlikte yapılan kampanyalarla konut almak isteyenlere indirimden, düşük faize, ödeme kolaylıklarına kadar pek çok avantaj sunuluyor. Biz de Tahincioğlu olarak 2020 Haziran’dan itibaren teslime başlayacağımız Nidapark Küçükyalı’da cazip kampanyalar sunuyoruz. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12 indirim ve 120 ay 0,59 faiz oranından faydalanabilecek” dedi.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu

Anadolu yakasının ilk karma kullanımlı projesi olan Nidapark Küçükyalı, 1+1’den 4+1’e kadar daire tipi seçenekleri ile ticaret-konut alanları, okul, meydan, belediye, hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Her etap için tasarlanan yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi, kent meydanı ve parklar da yer alıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin