Nidapark Bomonti; isteyene manzara, isteyene bahçe, isteyene de teras keyfi sunuyor

5 ayrı etap halinde hayata geçirilecek olan Nidapark Bomonti, iyi düşünülmüş ve doğru planlanmış projesiyle isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunacak.

0

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Şişli‘nin tarihi semti Bomonti‘de 18 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde projelendirilen Nidapark Bomonti; 5 ayrı etapta 536 konut, 102 ofis ve 12 ticari üniteden meydana geliyor. Projede ayrıca 168 odalı bir de otel inşa edilecek.

5 ekim 2017’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından Nidapark Bomonti; 8 bin 400 Lira’dan başlayan metrekare fiyatlarıyla lansman satışlarına sunuldu.

Nidapark Bomonti’de kat planları

Nidapark Bomonti Suit, Nidapark Bomonti Kule, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Teras ve Nidapark Bomonti Meydan olmak üzere 5 bölümden meydana gelecek olan projede büyüklükleri 82 ile 241 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e farklı kat planlarındaki konutların 36 ay sonra ekim 2020’den itibaren teslim edilmesi planlanıyor.

Nidapark Bomonti’de satış fiyatları ve ödeme planı

Konut fiyatlarının satışlara sunulduğu ekim 2017 itibarıyla 714 bin TL ile 4 milyon 244 bin TL arasında değiştiği projede peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılıyor. Vadeli alımı tercih edenler için firma bünyesinde yüzde 5 peşin, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme ve bakiye kalan yüzde 80 için 60 ay vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Banka kredisi kullanmak isteyenler için de 120 aya kadar anlaşmalı bankalar olan Akbank – Halkbank ve Vakıfbank’tan aylık 0.45 vade farkı oranlarıyla konut kredisi kullanmak kolaylığı var.

Nidapark Bomonti’de sosyal alanlar

Projede; açık & kapalı yüzme havuzları, dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonu, dairelere doğrudan asansörle çıkış yapılabilen kapalı otopark alanı, kafe&restoran ve 7/24 güvenlik bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin