Mert Boysanoğlu “Mesa Orman Çubuklu İstanbul’un merkezinde saklı cennette”

Mesa Kalitesini Çubuklu’ya taşıdı.Mesa’nın son projesi Mesa Orman Çubuklu’nun basın lansmanı projenin hemen yanında bulunan halka açık orman alanında yapıldı.

0

Yüksel İnşaata ait 30 dönümlük alan üzerinde konumlanan Mesa Orman Çubuklu  projesiyle Mesa kalitesini Beykoz’a, Çubuklu’ya taşıdı.

Kuş sesleri, arasında huzur dolu bir ormanın ortasında  gerçekleşen lansman toplantısının ardından Mesa Genel Müdürü Mert Boysanoğlu emlakdream.com’a projenin detaylarını anlattı.

Bu projeden ev alanlar çok şanslı 

Mesa Orman Çubuklu‘nun ilk etabında 219 konut yer alıyor. 2+1 ,3+1,4+1,5+1,6+1 daire tiplerinin olduğu projede 2+1,3+1, 4+1 daireler bahçe kullanımına açık daireler. Yüzde 1 KDV avantajına sahip olan projede 147 metrekare neti olan 4+1 daireler yer alıyor ve oldukça talep görüyor.

Mert Boysanoğlu “Mesa Orman Çubuklu Projesi Yüksel inşaat’ın daha önce yapmış olduğu Çubuklu Vadi Evlerinin hemen yanında 30 bin metrekare arazi üzerinde yer alıyor. Projenin taban alanı 10 bin metrekare bir alanı kapladığı için arazinin üçte ikisini yeşile terk ettik. Araç trafiğini tamamen yerin altına indirdik.Projenin hemen karşısında buluna halka açık orman tüm çevrede oturanların kullanımına açık adeta saklı cennet “ dedi.

Projede yüzde 30’a varan kesinleşmiş satış olduğunu dile getiren Boysanoğlu, “11 bin 800 liradan başlıyor metrekare fiyatları. 2+1 ara katlar bira daha uygun. Çok değişik ödeme planlarımızı var. 60 ay 0 faiz, başka ödeme planlar da mevcut. Butik bir proje olduğu için alıcıya dönük ödeme planları da planladık.” diye konuştu.

Boysanoğlu, diğer projelerine ilişkin de, “Yeşilyaka projemizde satışlar çok hızlı oldu. Tema İstanbul’da geçen ay 60’a yakın daire sattık. Mesa Cadde ve diğerlerinde de satışlar çok iyi gidiyor. Her kesime aynı kalitede, aynı anlayışla konut yapmayı hedeflemiş bir firmayız.” şeklinde konuştu.

 

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin