Merkez Ankara ofislerinde satış fiyatları ve ödeme koşulları belli oldu

0
Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat vizyonuyla Ankara Yenimahalle’de 125 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Merkez Ankara projesinin ticari ofislerinde lansman satışları başladı.

Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük karma yaşam projesi olarak yapımı devam eden Merkez Ankara projesi konutlardan, ofislerden, alışveriş merkezinden ve otelden meydana geliyor.

3 kasım salı günü pandemi tedbirleri kapsamında internet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilen basın toplantısıyla Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan tarafından tanıtılarak ofis satışlarının başladığı Merkez Ankara projesindeki 1425 konutun yüzde 75’inin satışı tamamlandı.

Emlak Konut’un Hayallerini erteleme kampanyasında lider satış yapılan projede bu kapsamda 600’den fazla sayıda konut satıldı.

Fatih Erdoğan,başkentin en önemli akslarından Konya Yolu üzerinde yükselen 48 katlı Süper Kule ve ayrıca her ikisi 32’şer kattan oluşacak Teras Ofis ve Kollektif Ofis kuleleri ile Merkez Ankara’nın tamamlanacağını söyledi.

Proje yatırımcılara büyük fırsatlar sağlıyor

Merkez Ankara’nın önemli yatırımların olduğu bir bölgeolan Konya Yolu üzerinde geliştirildiğini ifade eden Erdoğan, projenin hemen yakın çevresinde 1.7 milyon metrekarelik alana sahip AKM Millet Bahçesi, Gazi ve Ankara üniversiteleri hastaneleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Binası, yüksek hızlı tren garı, metro istasyonu olduğunu belirterek tüm bu konum avantajlarının yatırımcılara avantajlar sağladığını söyledi.

Merkez Ankara ofislerinde lansmana özel satış fiyatları ve ödeme koşulları 

Projede hayata geçirilecek olan ve büyüklükleri 63 ile 448 metrekare arasında değişen 1302 ofisin ilk etapta satışa sunulan 914’ünde satış fiyatları 533.000 TL+KDV’den başlıyor. Ödeme planları hakkında bilgiler veren Erdoğan, Emlak Konut bünyesinde vadelendirme yapılarak yüzde 5 peşin, ilk 2 yılı ödemesiz olarak taksitlerin 3. yılda başlayacağını, 120 aya kadar 0.99 vade farkı oranı ile banka masrafı, dosya masrafı, sigorta masrafı gibi başlıklar altında ekstra masraflar olmayacağını söyledi.

Ofislerin teslimleri içi yapılı olarak 2023 yılı içinde yapılacak.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin