Mars 19’da estetik ve teknoloji birleşti..

Metraco Yönetim Kurulu Başkanı Emin Cem Okçu ilk konut projeleri olan Mars 19 projesinde estetik ve teknolojiyi birleştirdiklerini söyledi.

0

Yurt dışında önemli markalara tekstil üretimi yapan Metraco gayrimenkul sektöründe ilk projeleri olan Mars 19’u 1 mart 2018 tarihinde düzenlenen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve kamuoyuna tanıtmıştı.

Firmanın Avcılar’da Üniversite mahallesi Firuzköy Caddesi Meriç Sokak’ta kendilerine ait olan 11 bin metrekarelik arsa ve 30 bin 500 metrekarelik inşaat alanı üzerinde 130 milyon lira yatırım bedeliyle hayata geçireceği Mars 19 projesi; 4 blok üzerinde akıllı ev sistemiyle donatılmış 148 konuttan ve 8 ticari üniteden meydana geliyor.

Projenin basın tanıtım toplantısında yaptığı konuşmanın bir bölümünde “Yapacağımız tüm projeler, bizim tekstildeki kaliteli ve katma değer yaratan üretim tarzımızın gayrimenkule yansıyan birer ürünü olacaklar” diyen Metraco Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mürşide Okçu trendlere uygun ve şık gayrimenkul projeleri üretmeyi hedeflediklerini söyledi.

Mars 19’da estetik ve teknolojiyi bir araya getirdiklerini ifade eden Metraco İthalat İhracat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emin Cem Okcu Mars 19’da estetik ve teknolojiyi birleştirdiklerini ve bundan sonra da aynı anlayışla yeni gayrimenkul projeleri geliştirmeye devam edeceklerini söyleyerek “Etiler’i Avcılar’a getireceğiz” açıklamasında bulundu.

Mars 19 projesinde kat planları ve sosyal alanlar

İnşaatının bu yıl sonu tamamlanması planlanan projede brüt alanları 85 – 224 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+1 Amerikan Tipi, 2+1 Dubleks, 3+1, 3,5+1, 4+1 kat planlarında konutlar inşa ediliyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılan projenin sosyal donatı alanları şöyle:

  • Peyzajlı bahçeler
  • Yapay gölet, yürüyüş yolları, dinlenme alanları
  • Fitness spor salonu, sauna, kafe
  • Çocuklar için oyun alanları
  • Alışveriş dükkanları
  • Kapalı otopark
  • 7/24 güvenlik

Mars 19 projesinde satış fiyatları ve ödeme planı

“Ödeme şeklini kendin belirle” kampanyasına devam eden projede peşin alımlarda uygulanan yüzde 15’lik indirim sonrası dairelerin satış fiyatları 385.000 TL’den başlıyor. Firma bünyesinde 48 ay faizsiz ödeme imkânı sunulan projede daha uzun ödeme vadesini tercih edenler için 120 ay Metraco destekli uygun vade farkı oranlarıyla banka konut kredisi kullanılabiliyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin