“Lüks”ü “Club”a Taşıdı..!

0
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir; lüks segmentte geliştirdikleri projelerde sektörel bir ilke daha imza atarak satış ofisini; club çatısı altında topladı ve A Living Luxury Sales Club “ adımını attı.
 
Türkiye’de yaratılan farklı proje – konut konseptleri, global – ulusal pazarlama ve satış teknikleri ile ilklerin öncüsü olan Özdemir, Luxury Sales Club ile sundukları ayrıcalıkları emlakdream.com‘ a değerlendirdi.
 
ACARLAR ŞİRKETLER TOPLULUĞU ve ACARKENT
 
Yarım asra yakın arazi – arsa ve proje geliştirme sürecimizde İstanbul’a ve Gayrimenkul sektöründe trendlere yön verdik.
 
Global ve Yerel ölçeklerde geliştirdiğimiz A Living Style projeler ile; İlk’ lerin ve Tek’lerin öncüsü olduk.
 
İstanbul – Beykoz; Acarkent’ de nesil boyu süren yolculuğumuzu “yeni nesil projelerimiz“ ile taçlandırıyoruz .
 
Yerli ve Yabancı; spor – sanat – siyaset – bürokrasi – iş insanı – cemiyet dünyasının “yerleşim ve yaşam“ tercihi Acarkent, İstanbul’un sosyo ekonomik – kültür ve eğitim düzeyi en yüksek yerleşkelerinden biridir.
 
Acarkent’de Yatay yerleşim modelini Kat’ta villa özelliğine taşıdığımız Acar Vadi,  Gökdelen sınıfında Dünyanın – Avrupa’nın ve Türkiye’nin taşıdığı özellikler, olanaklar ve “Family and Business Residence“ Kullanımı ile Acar Blu Koru Etabı ve “ön talep yöntemi ile pazarlama ve satışı planlanan“ Acar Verde – Çubuklu Residence… karşınızda.
 
Nesillerden beri , İstanbul’un Beverly Hills’i olan Acarkent, yaşam geleneğini aile bireylerinden genç – yeni nesillere villadan; kat’ta villa ve aile rezidans dairelere taşımaktadır.
A LIVING LUXURY SALES CLUB
 
“A“ kaliteli yaşamı ve Acarların “A“sını simgelemektedir. Acar Blu Koru Etabı ile Satış ofisinden; CLUB boyutuna taşınan hizmet segmenti Acar Verde ile devam ettirilecektir.
 
Club Hizmet olgusu ile Acarlar Şirketler Topluluğu pazarlama ve satış operasyonunu Global ve Yerel pazarlara taşımaktadır.
 
Club hizmetinin en önemli özelliği sunulan hizmetin fiziki ortamda Acar Blu ve Colesium İle Global – Yerel – İstanbul – Acarkentli – Colesium Üyelerine “online“, “yerinde“, Interaktif 3D platform “ üzerinden sağlanmasıdır.
 
Luxury Sales Club; Global Network çözüm ortağımız CuEngine Interactive 3D sales platformuna üye üst düzey portföy/potansiyel çalışan, Türkiye’nin farklı illeri ve İstanbul’da Lüks segment çalışan, luxury sertifikasına sahip Acenta – Broker – Danışmanların katılımları ile oluşmaktadır.
 
Club katılımcıları; Acar Blu’da misafirlerini özel sekreter, ofis, toplantı odası, lounge, lobby, club olanakları ile 11 farklı dil desteği ile ağırlamaktadırlar.
 
Club dışında sunumlarını; interactive 3D platformu üzerinden yaparak sanal form üzerinden sisteme işleyebilmekte, İstanbul dışından gelen club referansları havalimanı transferlerini özel vip aracımızla sağlayabilmektedir.
 
Global Dünya’da Lüks – Doğa ve Doğal ile birleşiyor…
 
Dünya’nın farklı ülkelerinde (A) gelir grubuna yönelik yaptırdığımız yerleşim & yaşam & beklenti online anketlerimiz Global İstanbul gayrimenkul tercihlerinde talebin merkezden uzaklaştığını ve doğa/doğal’a yöneleceğini göstermektedir.
 
Bu doğrultuda A LIVING LSC üyeleri ve referanslarına “ MISBAHÇEM “ doğa, ACARKENT yaşam tur’u ve ACAR BLU KORU tercihleri sonrasında LA LUNA – ÇUBUQLU gün batımında food market olanakları sunuyoruz.
 
Türkiye’nin en iyilerini; Luxury Sales Club İle tanışmak, hizmetlerinde fark yaratmak ve işbirliği koşullarımızı öğrenmek için 0216 485 14 14’den ve/veya acarblu@acarlar.com’dan irtibata davet ediyoruz.
 
Bu vesile ile Emlakdream ailesi ve Siz değerli takipçilerimizin “Kurban Bayramını“ tebrik eder, sağlıklı günler dilerim.
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin