Livin İzmir projesi Mavişehir’in değerine değer katacak..

Cengiz İnşaat'ın ilk markalı konut projesi olan Livin İzmir'de lansman satışları başladı. Konut projesi ile ilgili olarak nerede olduğu, kat planları, projeyle ilgili yorumlar, örnek daire olup olmayacağı, sosyal alanlar, teslim tarihi, ödeme planları, satış fiyatları gibi bilgileri ve röportajları haberimizde bulabilirsiniz.

7

Cengiz İnşaat tarafından İzmir Mavişehir’de hayat geçirilecek ilk gayrimenkul projesi olan Livin İzmir; Cengiz İnşaat Gayrimenkul Yatırım Koordinatörü Mehmet Cengiz,  Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Mert Kurt, Proje Müdürü Hüseyin Koç, 10 Design Mimarlık Ofisi’nden Chis Jones ve Epig Mimarlık Ofisi’nden Semiha Güneş ev sahipliğinde 22 şubatta düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunuldu.

“Livin İzmir projesi Mavişehir’in değerini artıracak” 

Basın toplantısında bir konuşma yapan Mehmet Cengiz şirket olarak bugüne kadar yaptıkları işlerdeki yüksek kalite anlayışını gayrimenkul projelerine de taşıyacaklarını ifade ederek İzmir’e yakışacak ve takdir edilecek yapılar inşa etmeyi görev olarak kabul ettiklerini söyledi. “Mutlu toplum mutlu evden başlar” felsefesiyle projeye başladıklarını açıklayan Cengiz; sosyal olanakları, yeşil alanları ve kaliteli malzeme seçimiyle birlikte Livin İzmir projesinin Mavişehir’in değerine değer katacağını dile getirdi.

“Yatırım ve yaşam için gözde proje”

Basın toplantısında projeyi tanıtan bir konuşma yapan Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Mert Kurt konuşmasında Livin İzmir’in hem yaşamak hem de yatırım yapmak için çok uygun bir proje olduğunu söyledi.

“Malzeme seçiminde doğal ve dayanıklı malzemeler tercih edildi”

Proje Müdürü Hüseyin Koç projede kendini kanıtlamış başarılı firmalarla çalıştıkları belirterek malzeme seçiminde doğal ve dayanıklı ürünler kullanılmasına özellikle dikkat edildiğini açıkladı.

Livin İzmir projesi mimari tasarımı, kat planları, örnek daire ve sosyal alanlar

Uluslararası alanda projeler tasarlayan 10 Design ve İzmir’de çalışmalarını sürdüren Epig Mimarlık şirketi Livin İzmir projesinin mimari tasarımı için birlikte çalıştı.

35 bin metrekarelik arsa üzerinde biri 31 katlı diğerleri 3 ile 7 kat arasında değişen toplam 8 bloktan meydana gelen projenin 700 milyon TL proje değeriyle satışa sunulan ilk etabında 1+1’den 5+2’ye kadar değişen kat planlarında 366 konut ve 33 cadde mağazasından oluşan bir ticari alan inşa edilecek. 6 etap halinde yapılacak projenin tamamında yaklaşık 2 bin 500 konut üretilecek. 1. etapta inşa edilecek konutların NET büyüklükleri 1+1’lerde 50 metrekareden, 2+1’lerde 90 metrekareden ve 3+1’lerde de 120 metrekareden başlayacak. Projede örnek dairenin (kesin olmamakla birlikte) hazırlanması planlanıyor.

Yeşil alanda iddialı olan projenin sosyal donatıları şöyle:

  • 28 bin metrekarelik peyzajlı yeşil alan ve yürüyüş yolları ile dinlenme alanları
  • Çocuklar için oyun alanları ve parklar
  • Havuz
  • Sosyal tesislerde fitness, sauna, hamam, spa
  • Kapalı otopark alanları
  • Yeme-içme mekânları ve alışveriş mağazaları
  • 7/24 güvenlik

Livin İzmir’de teslim tarihi, satış fiyatları ve ödeme planı

Konut teslim tarihinin 2019’un ilk çeyreğinde başlaması planlanan ve metrekare satış fiyatları 8 bin liradan ve üstü olan projede lansman dönemine özel olarak belirlenen satış fiyatları; 1+1’lerde 630.000 TL’den, 2+1’lerde 1.110.000 TL’den, 3+1’lerde de 1.400.000 TL’den başlıyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler için ödeme planı olarak yüzde 20 peşin verdikten sonra kalan bakiye için banka kredisi kullanabiliyor.

Livin İzmir konut projesi nerede ?

Proje konum olarak İzmir’in Karşıyaka ilçesi Mavişehir mevkiinde inşa edilecek.

“Livin İzmir projesinde fiyatlarda hızlı çıkış bekliyoruz”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

7 YORUM

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin