18 Ağustos 2022 Perşembe
Ana SayfaManşetLimonlu Bahçe Konakları projesinde satış fiyatları belli oldu..

Limonlu Bahçe Konakları projesinde satış fiyatları belli oldu..

Akyapı’nın Ümraniye Yamanevler mahallesi Alemdağ Caddesi üzerinde Netaş’ın 51 bin 970 metrekare büyüklüğündeki eski arsası üzerinde hayata geçireceği yeni projesi Limonlu Bahçe Konakları, 2 aralık perşembe günü gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara tanıtıldı.

Mimari tasarımı Evrenol Mimarlık tarafından yapılan ve 15 bloktan meydana gelen proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planı seçeneklerinde 36 farklı tipte 509 konut ve 148 cadde mağazasından oluşuyor.

Limonlu Bahçe Konakları’nda teslim tarihi ve satış fiyatları

Konut teslimlerinin aralık 2024 tarihinde yapılmasının planlandığı projede konutların metrekare satış fiyatları 17.200 TL’den başlıyor. Bankalardan kredi kullanımına uygun durumda olan projede dileyen konut alıcılarına Akyapı bünyesinde kişiye özel ödeme planları hazırlanabiliyor.

Sosyal alanlar ve BAŞÇARŞI

Projede 2 bin 450 metrekare kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Sosyal alanda farklı spor dalları için birbirinden özel tesisler bulunuyor. Kapalı havuz, fitness salonu, kapalı mini futbol sahası ve basketbol sahası, sauna, buhar odası ve Türk hamamı gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Peyzaj alanında projeye ismini veren “Limon Serası” bulunuyor. Bu sera içinde yer alacak oturma alanlarıyla limon kokularıyla iç içe bir sosyal alan hayata geçiriliyor. Limonlu Bahçe Konakları’nın yeşil alanlarında 67 çeşit bitki bulunuyor. Rampasız, düz ayak olarak planlanan engelsiz peyzaj alanı sayesinde proje sakinleri, yeşil alanların keyfini doyasıya çıkarabilecek. Site içinde tam tur yürüyüş-koşu parkuru, bisiklet &scooter için özel parkur bulunuyor. Site içinde araç giriş-çıkışı olmadığı için de çocuklu ailelerin güven içinde yaşayabileceği bir peyzaj alanı hayata geçiriliyor.

Proje içerisinde yer alan BAŞÇARŞI’da market, manav, üreticiden tüketiciye direkt olarak ulaşan ürünlerin satıldığı organik pazar alanı, restoran, kafe ve mağaza alanları bulunuyor. Bu da proje sakinlerinin site dışına çıkmadan, günlük alışveriş ihtiyaçlarının tamamını karşılamalarını sağlıyor.

Millet bahçesinin hemen yanı başında yer alan projenin çıkışında M5 Üsküdar-Çekmeköy metrosunun Yamanevler durağı bulunuyor.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
321 YAZI