Körfezkent Emlak Konutları’nda çok kazandıracak kampanya..

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait olan 50 daire; 165 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

0

Bakanlığın mülkiyetinde bulunan Körfezkent Emlak Konutları’daki 50 daire için 13-30 haziran tarihleri arasında ön talepler toplanacak.

TURYAP tarafından organize edilecek talep toplama sürecinde; satış fiyatları 165 bin TL’den başlayan 2+1 kat planında, tapu devrine, kredi kullanımına, hemen taşınmaya ve yaşama hazır 50 konut için başvuruda bulunacakların 1.000 TL ön talep bedeli yatırmaları gerekiyor. Temmuz ayında 4.000-TL teminat ve Turyap Hizmet bedeli yatırılacak süreçte,  satış onayının ardından ise yüzde 25’ i peşin, kalan miktar ise üç ay sonra nakden defaten veya banka kredisi kullanarak ödenebilecek.

TEM’e cepheli, İstanbul-İzmit Karayolu’na 1.1. km mesafede yer alan ve ulaşımın Yaşar Doğu Caddesi üzerinden sağlandığı, 6 ile 9 katlı toplam 6 bloktan oluşan projede 196 adet 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında daireler bulunuyor. Kampanya kapsamında 2+1 dairelerin satışa sunulduğu projenin sosyal donatıları arasında peyzajlı yeşil alanlar, çocuklar için oyun alanları, süs havuzu, kameriyeler, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik hizmetleri bulunuyor.

“Konutlardan alır almaz kazanın” 

Şimdi bitmiş konutlardan alım yapanların kazandığını söyleyen Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; bölgede böyle bir sitede neredeyse arsa değerleri ile satışa sunulan hemen teslime hazır dairelerden yapılacak yatırımın çok kazandıracağını ifade ederek  “Alın…Alır almaz, yatırım değeri ile kazanın… dilerseniz oturun… dilerseniz kiraya verin” dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin