Kiptaş’tan yıl sonu kampanyası

Kiptaş'ın oturuma hazır 4 projesinde yıl sonuna kadar sürecek kolay ödeme avantajları başladı. Kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 15 uygulanan projelerde vadeli alımı tercih edenler için yüzde 10'dan başlayan peşinatlarla 60 aya kadar vade farksız ödeme fırsatları yıl sonuna kadar devam edecek.

0

İBB’nin iştiraki şirketlerden İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ) tarafından hayata geçirilen ve konut teslimlerinin hemen yapıldığı oturuma hazır 4 projesinde yıl sonuna kadar geçerli olacak bir kampanya başlatıldı.

Kiptaş’ın Bahçeşehir’deki Vaditepe Gölevleri, Gaziosmanpaşa’daki Venezia Mega, Eyüpsultan’daki 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe’deki Evla Seyir Evleri’nden yatırım yapmak isteyen konut alıcıları için peşin alımlarda yüzde 15, vadeli alımı tercih edenler için yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla 60 aya kadar vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

KİPTAŞ olarak bugüne dek imza attıkları tüm projelerinde kaliteli yaşamın ve kazançlı yatırımın referansı olduklarını ifade eden Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım yıl sonuna kadar geçerli kampanyaları kapsamında hakkında bilgiler vererek 31 aralık tarihine kadar sürecek şekilde KDV oranlarının yüzde 8’e ve tapu harcı oranının yüzde 3’e indirilmesi başta olmak üzere konut alımını kolaylaştırmaya yönelik yapılan teşvikler içinde hükümete teşekkür ettiklerini söyleyerek “Türkiye bugün olduğu gibi yarında daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir’’ açıklamasında bulundu.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin