9 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaManşetKİPTAŞ, Brandverse Awards 2024 Kapsamında “İnşaat Firmaları” Kategorisinde Bronz Ödül Kazandı..

KİPTAŞ, Brandverse Awards 2024 Kapsamında “İnşaat Firmaları” Kategorisinde Bronz Ödül Kazandı..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki şirketlerden İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ), Türkiye’nin en prestijli sosyal medya ödülleri Brandverse Awards 2024 kapsamında SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’ndeki ”İnşaat Firmaları” kategorisinde; Bronz Ödül’e layık görüldü.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği ile gerçekleştirilen ve markaların sosyal medya performanslarını objektif verilere göre, en başarılı projelerin ise jüri değerlendirmesine göre belirlendiği organizasyonda sosyal medyanın en iyileri ödüllendirildi. Brandverse Awards’ın kazananları 24 Haziran 2024 Pazartesi günü canlı yayında açıklandı.

Ödül kapsamında; Brandverse Awards’ın SocialBrands Veri Analitiği bölümündeyse 50’den fazla sektörde markaların 1 Nisan 2023 – 1 Nisan 2024 aralığında sosyal medya performansına göre kazananlar, başvuru süreci olmadan tamamen veriye dayalı olarak belirlendi.

Araştırma şirketi Deloitte Türkiye’nin de uzmanlığıyla dahil olduğu süreç sonucunda sosyal medya ve dijital bölümden marka deneyimine kadar birçok kategoride ödül verildi.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI