Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifikası 20. Programı başlıyor

0

İstanbul Üniversitesi (SEM) ile ManagementPlus iş birliği ile düzenlenen Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifikası Programı’nın 20.si 12 ekim ile 10 kasım tarihleri arasında, İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde cumartesi ve pazar günleri 09.30 – 17.30 saatleri arasında düzenlenecek.

Bugüne kadar İstanbul’da 16, Bursa, Balıkesir ve Hatay’da da 1’er program başarıyla tamamlanırken programa dahil olan 390 katılımcı uzmanlık sertifikalarını aldılar.

Deprem riski taşıyan ve buna bağlı olarak fazla sayıda niteliksiz konut stoğuna sahip ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve önümüzdeki 20 yıl içerisinde inşaat sektörünün ve ekonominin lokomotiflerinden olacağı ön görülen kentsel dönüşüm konusunda konunun uzmanları katılımcıları detaylı bir şekilde bilgilendirecek.

Başvuruların devam ettiği program minimum 10, maksimum 30 kişiyle sınırlı olacak.

Kentsel Dönüşüm süreci içinde fiilen çalışan uygulamacı hocalar tarafından verilen ve toplam 64 saat (8 gün) süren sertifika programı sonunda başarılı olan katılımcılara İstanbul Üniversitesinin kaşe ve imzalı kentsel dönüşüm uzmanlık sertifikası verilecek.

Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifikası Programına Kimler Katılmalı?

  • Belediyelerin kentsel dönüşüm çalışanları
  • Kamu ve özel sektör kurumlarının yöneticileri
  • Mimarlar, mühendisler, şehir ve bölge planlamacıları
  • Avukatlar, bankacılar, gayrimenkul uzmanları, satış temsilcileri
  • Kentsel dönüşüm alanında kariyer yapmak isteyenler
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin