26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriKavanya Koru projesinde lansman satışları başladı

Kavanya Koru projesinde lansman satışları başladı

Kavanya projelerinin ilk etabı olan Koru'da satış fiyatları 195.000 Liradan başlıyor.

Kavanlar Grup’un gayrimenkul projeleri geliştirme ve pazarlama şirketi olan KVN Yapı tarafından Kocaeli merkez İzmit’in Çayırköy mevkiinde 220 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçireceği tamamı 1500 konuttan meydana gelen Kavanlar projesinin 250 konuttan oluşan ilk etabı olan Kavanlar Koru; 8 mayısta Kavanlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan ev sahipliğinde Kocaeli’de gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunuldu.

Kavanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan

Toplantıda bir konuşma yapan Cengiz Kavan bölgede daha önce yaptıkları projelere yatırımcılardan büyük talepler geldiğini açıklayarak bunun kendilerini çok memnun ettiğini ve Kavanya Koru’da süreci hızlandırarak inşa çalışmalarına başladıklarını söyledi. Projenin lokasyon avantajı ile birlikte bölgesine ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracağına inandığını ifade eden Kavan; lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarını başlattıklarını belirterek bölge fiyatlarıyla karşılaştırıldığında Kavanlar Koru’da lüksü ulaşılabilir kıldıklarını ve avantajlı fiyatlarla alıcılara sunduklarına dikkat çekti.

Kavanya Koru’da teslim tarihi, kat planları ve sosyal alanlar

Konut teslimlerinin 2020’de yapılması planlanan projede brüt alanları 72 ile 155 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 50 bahçe dubleksi, 50 çatı dubleksi ve 150 standart daire olmak üzere 250 konut inşa ediliyor.

Projenin sosyal donatı alanları şöyle:

  • Peyzajlı yeşil alanlar, yürüyüş yolları, süs havuzları
  • Çocuklar için oyun alanları, yüzme havuzu ve park
  • Açık havada spor tesisleri
  • Fitness salonu, sauna
  • Açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanları
  • Otoparklar
  • 7/24 güvenlik sistemleri

Kavanya Koru’da satış fiyatları ve ödeme planı

Lansmana özel olarak satış fiyatlarının 195.000 TL’den başladığı projede şirket bünyesinde  vade farksız, kefilsiz ve bankasız 60 ay taksitle ödeme imkânları sunuluyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI