Kargı konutlarında kura sevinci..

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (Toki) tarafından Çorum'un Kargı ilçesinde yaptırılan 679 konutun hak sahipleri kura çekilişi ile belirlendi.

0

Çorum şehir merkezine ortalama 116 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 15 bin nüfuslu ilçesi Kargı’nın Bahçelievler mahallesinde TOKİ tarafından hayata geçirilen 679 konutun hak sahipleri 10 ekim çarşamba günü Kargı Belediyesi Kültür Sitesi salonunda noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişiyle belirlendi.

Kurada adı okunan vatandaşların büyük sevinç yaşadığı projelerde alt gelir grubuna sunulan 2+1 dairelerde aylık taksit ödemeleri 321 liradan, orta gelir grubuna sunulan 3+1 dairelerin aylık ödemeleri ise 650 TL’den başlıyor. Peşinatlar yüzde 10 – 15 veya 25, ödeme vadeleri ise 96 – 108 ya da 120 ay seçeneklerine göre tercih ediliyor.

Zemin+3 katlı bloklar halinde tasarlanan, geleneksel mimari ile modern mimari unsurlarını bir arada bulunduran, yöresel taş kaplamaların, ahşap görünüm veren fibercement kaplamaların kullanıldığı, kat silmeleri, söveler ve ferforje cam korkuluklarının olduğu proje; ticari alanları, camileri, park ve bahçeleriyle birlikte ilçeye yeni yaşam alanları kazandırdı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin