Karapınar’a 603 konutluk iki yeni proje

Toplu Konut İdaresi (Toki), Konya'nın Karapınar ilçesinde hayata geçireceği iki yeni projesinde düğmeye basıyor.

0

Konya şehir merkezine ortalama 98 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 50 bin nüfuslu ilçesi Karapınar’ın Pınarbaşı ve Çetmi mahallelerinde kentsel dönüşüm ve yenileme kapsamında Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan 603 konutluk 2 projenin inşaat yapım ihalesi 12 kasım 2019 salı günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra dört adet ticaret merkezi ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 600 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin