Karadağ’da yeni proje.. Bayview Hills Montenegro..

0

Son yıllarda Avrupa’nın en gözde ülkelerinden biri olan ve Türk yatırımcılardan büyük ilgi gören Montenegro‘da ya da bizim bildiğimiz adıyla Karadağ‘da Ongan İnşaat ve BHG Yapı iş birliği ile kurulan Maya Montenegro tarafından hayata geçirilecek olan Bayview Hills Montenegro projesinde çalışmalar başladı.

Maya Montenegro’nun Karadağ’daki ilk projesi ile ilgili bilgiler veren şirketin CEO’su Gani Uğur Bozel, Bayview Hills Montenegro ile 2.5 milyon euroluk bir yatırım gerçekleştireceklerini belirterek 3 blok halinde tasarlanan projelerinin stüdyo ve 1+1 kat planlarında 52 daireden oluştuğunu söyledi.

Özellikle yaşamını Montenegro’da sürdürmeyi planlamayan yatırımcıyı korumayı amaçladıklarını kaydeden Bozel; “Bu sistem ile hem ev sahiplerimiz diledikleri zaman dairelerini 5 yıldızlı otel hizmeti konforuyla kullanabilecekler hem de kullanmadıkları zaman Euro bazlı kiralayarak kar elde edebilecekler. Ayrıca bu sistem ile yatırımcıya, yatırım aşamasında, şerefiye bedelini ortadan kaldırarak somut bir fayda sağlamış oluyoruz.” dedi.

Uluslararası Tivat havaalanına sadece 4 kilometre, Avrupa’nın gözde turistik merkezlerinden Dubrovnik’e 1 saatlik uzaklıkta yer alan projenin sosyal donatıları arasında Adriyatik’le bütünleşen sonsuzluk yüzme havuzu, 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmeti, spor salonu, spa’sı, saunası ve kapalı otoparkı dikkat çekiyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin