Kar Yapı; Evim Türkiye’de 12 konut sattı..

Almanya'da düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarına Edonia Garden projeleriyle katılan Kar Yapı; 3 gün süren fuar boyunca 12 konutta ön satış sözleşmesi imzaladı.

0

8-10 şubat tarihlerinde Almanya’nin Düsseldorf şehrinde ilk kez düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Edonia Garden projesiyle katılan Kar Yapı; üç gün süren fuar boyunca Avrupa’da yaşayan ve maddi birikimlerini an vatanlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşlarından büyük ilgi gördü.

Bu yıl kuruluşunun 50. yılını kutlayacak olan Kar Group bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kar Yapı’nın kendi arsaları üzerinde hayata geçirdiği ilk gayrimenkul projeleri olan Edonia Garden projesi; fuarda 12 konutta ön satış sözleşmesi imzalayarak büyük bir başarıya imza attı.

Fuarda beklentilerinin üzerinde bir geri  dönüş aldıklarını belirten Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü; birikimlerini Türkiye’den ev alarak değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz için büyük bir fırsat sunduklarını, onların da bu fırsatın önemini gördüklerini ve ciddi ilgi gösterdiklerini söyledi. Fuarda 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladıklarını kaydeden Üçüncü; fuarda sergiledikleri maketlerinin çok  ilgi gördüğünü ve Türkiye’ye gelerek projeyi yerinde görmek isteyen yatırımcılar da olduğunu dile getirdi.

İstanbul’un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde 10 katlı 4 blok halinde tasarlanan Edonia Garden projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 388 konut ile 12 ticari alandan meydana geliyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin