Kağıthane’de güncel konut fiyatları ve kiralar

0

İstanbul’un son yıllarda markalı gayrimenkul projelerinde öne çıkan ilçesi Kağıthane; 14.83 kilometrelik yüz ölçümünde yer alan 19 mahallede yaklaşık 450 bin nüfusu barındırıyor. Güneyinden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, kuzeydoğusundan da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne kolay erişimin sağlandığı bir konumda olan Kağıthane; Eyüpsultan, Beyoğlu, Sarıyer, Şişli ve Beşiktaş ilçeleriyle komşu olup hem konut, hem ofisler hem de alışveriş merkezleri projeleri için çok tercih edilen bir bölge olarak dikkat çekmektedir.

İlçenin merkez mahalleleri ile Maslak iş merkezlerine yakın olan Seyrantepe, Emniyet Evleri, Çeliktepe mahalleleri gayrimenkul değer artışlarında ön plana çıkmaktadır. İlçede kat planı bazında konut fiyatlarına bakıldığında çok ciddi genişlikte fiyat aralıkları olduğu görülüyor. Buna göre ilçe genelinde aralık 2018 tarihi itibarı ile kat planlarına göre satış fiyatları ve aylık kira bedelleri aralıkları Milliyet Emlak verilerine göre şöyle karşımıza çıkıyor:

1+1 dairelerin satış fiyatları 150 bin liradan başlayıp 850 bin liraya kadar çıkıyor. Bu kat planındaki konutların aylık kiraları da 750 lira ile 2 bin 250 lira arasında değişiyor.

2+1 dairelerin satış fiyatları 170 bin liradan başlayıp 1 milyon 150 bin liraya kadar çıkıyor. Aylık kiralar da 900 lira ile 3 bin 250 lira arasında değişiyor.

3+1 dairelerde fiyatlar 210 bin liradan başlayıp 1 milyon 275 bin liraya kadar çıkıyor. Aylık kiralar 1.000 lira ile 4 bin 250 lira arasında değişiyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin