Dap İzmir projesinde senetli satış ve kira garantili kampanya

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, DAP İzmir projesinde senetli satışın yanı sıra 50 aya kadar kendi bünyelerinde vadelendirme yaptıklarını ve bir yıla kadar da kira garantisi verdiklerini söyledi. 

1

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, DAP İzmir projesinde senetli satışın yanı sıra 50 aya kadar kendi bünyelerinde vadelendirme yaptıklarını ve bir yıla kadar da kira garantisi verdiklerini söyledi.

Yılmaz, DAP İzmir projesinin lansmanının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, projeye özgü kampanyalar yaptıklarını söyledi.

“Daire 12 yılda kendini amorti edecek”

Dap İzmir Projesinde  8-10 bin lira yerine metrekare fiyatı 4-5 bin lirayla satışa çıktıklarını anlatan Yılmaz, “Bir yıl kira garantisi veriyoruz. Diğer projelerimiz kısa sürede doluluk oranına ulaşıyor. Bu projede de müşterilere ‘şu anda konut alıp kiraya vermek istiyorsanız ancak kiraya verebileceğinizden emin olamıyorsanız bize bırakın.” diyoruz. 6 bin TL’ye kadar kira garantisini biz veriyoruz. Daire 12 yılda kendisini amorti etmiş oluyoruz. 12 yıl ile 17 yılda kendisini amorti eden yapıyı çok rahat satabiliyorsunuz.” dedi.

“Metrekare fiyatı 4 bin 500 liradan başlıyor”

Yılmaz, bu tarz projelerde 2 yıl sonra metrekare fiyatı 10 bin liranın altında daire alma şansı olmayacağını savunarak, kendi projelerinin metrekare fiyatının 4 bin 500 liradan başladığını dile getirdi.

Projenin merkezi bir konumda yükseldiğini aktaran Yılmaz, “Bornova Atatürk Stadına ve denize bitişik bir yer. Havaalanı ve Kordon’a çok yakın bir konumda. İzmir’i çok önemsiyoruz. Aldığımız başka araziler var. Geliştirmelerini yapıyoruz. Bundan sonra konutlarımızın yüzde 30’unu İzmir’de yapmayı hedefliyoruz. 3 arazinin imar çalışmaları devam ediyor. 3 yılda 3 milyar lirayı hedeflemiştik ancak bunu aşacağız.” diye konuştu.

Ziya Yılmaz, DAP İzmir projesinin 31-32 katlı 2 blokta 707 konuttan oluştuğunu ve 300 dönüm yeşil alan içerdiğini ifade etti.

“Senetli satış yapıyoruz”

Proje kapsamında senetli satış yaptıklarını anımsatan Yılmaz, “Sözleşme yapılıyor, kefil ve banka istenmiyor ancak isteyen olursa yapabiliyor. 50 aya kadar kendi içimizde vade yapıyoruz. Ondan sonra senetler ödeniyor. Bir yıla kadar da kira garantisi veriyoruz. 50 aydan fazla isterse anlaşmalı bankalarla 120 aya kadar vade yapılıyor. 24 aya kadar teslim etmeyi planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Yılmaz, İstanbul’da Beykoz, Maslak ve Pendik’te devam eden projeleri olduğunu ve bu yıl yeni projeler de hayata geçireceklerini sözlerine ekledi.

 

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

1 YORUM

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin