İDO, bayramda sefer sayılarını artırdı..

0

İstanbul Deniz Otobüsleri’nden (İDO) yapılan açıklamaya göre, yolcularına salgına karşı alınan tedbir ve önlemler eşliğinde deniz yolculuğu hizmeti veren şirket, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla bayram öncesi ek seferler koydu.

31 Temmuz’da başlayacak ve 3 Ağustos’da sona erecek Kurban Bayramı öncesinde sefer sayılarını artıran İDO, biletleri “Yaz Tarifesi” olarak hesaplı fiyatlarla satışa sunuyor.

İDO, bayram öncesi seyahatlerinde de misafirlerine güvenli bir seyahat sunmak için, gemi ve terminallerindeki temas noktalarını periyodik olarak dezenfekte etmeyi sürdürüyor.

Bilet satış aşamasında HES kodu alınan yolcuların kodları sürekli sorgulanıp, COVID-19 riski taşıyan kişilerin sefere kabul edilmeleri önlenerek, yolcuların risksiz seyahat etmelerini sağlanıyor.

Terminal girişlerinde temassız ateş ölçerler ile tüm ziyaretçilerin ateş ölçümü yapılıyor. Misafirlerin seyahatleri boyunca maske takmaları zorunlu kılınırken, terminallerde çalışan temizlik ve güvenlik görevlilerinin, yiyecek/içecek dükkanları ve kiralık alan çalışanlarının da maskelerinin ve işlerinin özelliğine göre siperlik ve eldiven kullanımlarının kontrolü sağlanıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin