Happy Moon’s Icon’un ilk restoranı Akmerkez’de açıldı

0

Yeme-İçme sektöründe bünyesindeki Happy Moons, Manhattan Coffee, Bob’s Kitchen gibi markalarıyla faaliyet gösteren Happy Moon’s Grup, lüks segmentteki yeni markası Happy Moon’s Icon’un ilk restoranını Etiler Akmerkez’de açtı.

Mimar Ali Türker tarafından 150 metrekarelik kapalı ve 150 metrekarelik açık alanda aynı anda 200 kişiyi ağırlayacak şekilde tasarlanan Happy Moon’s Icon 45 kişilik ekibiyle misafirlerine İtalyan mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfağından lezzetler sunacak.

Restoranın İtalyan mutfağı ağırlıklı menüsünde kahvaltıda “Çilekli Gronala”, “Dana BaconluKruvasan” gibi farklı beğenilere hitap eden lezzetler bulunurken “Burrata”, “Kinoa Köftesi” ve “Kalamar Tava” gibi lezzetler başlangıçlar bölümünde sunuluyor. Ana yemek ve salatalar bölümünde de “Levrek Bruschetta”, “Jumbo Karidesli Avokado Salata”, “Beş Peynirli Ravioli”, “Icon Bonfile”, “Somon Izgara” ve “Kokoreçli Pizza” gibi farklı tatlar dikkat çekiyor. Happy Moon’sIcon menüsünde Happy Moon’s Grup’un iddialı olduğu Meksika mutfağı ile birlikte farklı burger çeşitlerine de yer veriliyor

Happy Moon’s Grup olarak 20’nci yıllarını geride bıraktıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, farklı müşteri ihtiyaçlarına hizmet veren 4 marka altında toplamda 40’a yakın şube ve grup çatısı altında 2200’ü aşkın çalışanlarıyla hizmet verdiklerini ifade ederek 2020 sonuna kadar, biri Galataport’ta olmak üzere,  İstanbul’da 2 adet daha Happy Moon’s Icon açmayı planladıklarını söyledi.

Happy Moon’s Icon Akmerkez Nerede?
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin