GYODER Akademi’den “Gayrimenkulün Vergisel Boyutu” Eğitimi

0

Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncuları olan kurumsal ve bireysel arsa sahipleri, geliştiriciler, inşaat şirketleri, yatırımcılar piyasasını çok iyi bildikleri gayrimenkulden sağladıkları/sağlayacakları faydayı maksimize ederken, konunun vergisel yönünü de ihmal etmemeliler. Yatırımla ilgili kararlar alınırken, işlemler yürütülürken konunun ticari yönü kadar önemli olan vergisel yönü de gerekli özenle ele alınabilirse daha sonra tespit edilmesi halinde oluşabilecek yüksek risklerin önlenmesinde ya da yönetilmesinde mükelleflere çok fazla fayda sağlayacaktır. Bu eğitimde gayrimenkul yatırımı aşamalı olarak ele alınarak her bir aşamadaki vergisel yükler/fırsatlar değerlendirilmeye çalışılacaktır.

Kimler Bu Eğitime Katılmalı?

Gayrimenkulü bir yatırım aracı olarak gören gerçek ya da tüzel kişiler, gayrimenkul şirketlerinin yöneticileri, gayrimenkul finansmanı ile uğraşanlar, gayrimenkul projelerine fizibilite hazırlayanlar, aktiflerinde gayrimenkul bulunan kurumların mali işler yöneticileri bu eğitime katılabilirler.

Eğitimin yeri, tarihi ve ücreti

22 ekim salı günü başvuruların sona ereceği eğitim, Swissotel Bosphorus Özyeğin Üniversitesi MBA Kampüs Binası Alp Alkaş Perakende Eğitim Merkezi’nde 24 ekim 2019 perşembe günü saat 09.30 – 12.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. PwC Türkiye’den Ersun Bayraktaroğlu tarafından verilecek eğitim programına katılım ücreti kişi başı KDV dahil 350 TL olarak belirlenirken GYODER üyesi kuruluşlardan katılımcılara KDV dahil 250 TL olarak uygulanacak.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin